kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 2541 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
Czy gąsienice (gąski) w czołgu M6 poprawiają szybkość pojazdu?

kroliczy993
Napisany 19 Luty 2013 - 14:00
#1

użytkownicy
Witam. Chciałbym się was zapytać czy gąski w M6 poprawiają jego szybkość? Zaczyna mnie to już wnerwiać, że jest on dość wolny, a w T1 Heavy było tak, że kupiłem sobie gąski do niego i jeździł odrobinę szybciej. Pytam się was bo nie jestem jescze tak obcykany w Wocie jak wy :) A jeszcze dlatego, bo moje umiejętności w WoT nie są za duże i zebranie 5k doświadczenia u mnie trochę trwa i nie chcę tego wyrzucić w błoto :)

Franio
Napisany 19 Luty 2013 - 14:48
#2

użytkownicy
Gąski nie zwiększą Ci prędkości czołgu, ale poprawią prędkość jego obrotu i zwiększą ładowność, więc jak chcesz zostać na tym czołgu na dłużej to lepiej je założyć, tym bardziej, że są potrzebne aby utrzymać drugą wieżę i ostatnie działko.

Menthus
Edytowany 19 Luty 2013 - 16:03
#3

użytkownicy
Nie ma nic takiego , mogło Ci się zdawać . Mogłeś również jechać po grząskim gruncie .

Nie ma nic takiego , mogło Ci się zdawać . Mogłeś również jechać po grząskim gruncie .

Walter_NovotnyPL
Napisany 19 Luty 2013 - 17:51
#4

użytkownicy
Zanim kupiłeś lepsze gąsienice może miałeś lepiej wyszkoloną załogę. To że czołg jest bardziej mobilny może dawać wrażenie szybszej jazdy.

Wujekhasz
Napisany 28 Luty 2013 - 09:28
#5

użytkownicy
W T-34 i SU-85 w teorii było by to prawdą bo zmieniało to razem z zawieszeniem przekładnię z 4-ro biegowej na 5-cio biegową ale tak naprawdę to taki bardziej "For Funn" niż realna zmiana :) wiec tak jak pisali koledzy możesz szybciej się obracać ale nie będziesz szybszy :)

Assire
Napisany 28 Luty 2013 - 11:51
#6

użytkownicy
W medzie gąski robią różnicę, takie t54 na płaskim zyskuje 3-5km/h. Jesli chcesz mieć wieżę i działo, zrób gąski. Jak ich do niczego nie potrzebujesz i chcesz tylko przeskoczyć czołg, to je olej i wbijaj expa na co innego

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.