kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 797 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
T26E4 SuperPershing

zdunak
Napisany 09 List. 2012 - 18:39
#1

użytkownicy
Witam wszystkich czołgistów!

Wie może ktoś ile zarabia super pershing za bitwę ?

TsunamiFM
Napisany 21 Gru. 2012 - 08:55
#2

użytkownicy
Polecam skorzystać z http://mwreplays.com/.
Wybierz replays filter, jako maszynę SP, i posortuj malejąco po kredytach - trochę wyników ponad 150k jest, więc potencjał maszynka też ma :).

mietas
Napisany 21 Gru. 2012 - 09:56
#3

użytkownicy
SP jest dla cierpliwych i wytrwałych, zarobki bez prem średnio 40-70k.

dbmat
Napisany 21 Gru. 2012 - 13:44
#4

użytkownicy
zgadzam się z mietas że SP jest dla cierpliwych graczy, bo penetracja jego działa to koszmar, więc trzeba doskonale znać najsłabsze punkty na pancerzu przeciwnika. Przebic IX czy X nim jest naprawdę problem. Co do zarobków 40-70 bez premki? Tak za wygraną dobrą bitwę. Przeciętna bitwa wygrana z premką to około 55K.

Pumpernikiel
Edytowany 24 Sty. 2013 - 09:02
#5

użytkownicy
Penetracją może nie grzeszy, ale (podobno jak pisze WG) mechanizm losujacy przeciwnikow dla SP jest inny i nie często trafia sie na wyższe tiery niż VIII.
Mod z WEAKPOINT obowiązkowo!!!!

Dziurawbucie
Edytowany 06 Luty 2013 - 22:26
#6

użytkownicy
Zdecydowanie nie polecam.Najgorzej wydane PLN na tą grę.
Jestem zadowolony z Pz4S,T-25,D.Max,Valentine,Matilda,Churchill III.Super Pers to jakaś pomyłka.Med który porusza się jak...nic chyba się tak nie porusza.T-95 może jest wolniejszy...Celnośc działa ,to co jest napisane w statach to,jakiś ściem gruby.Nie mówię już o tym jaki jest odrzut działa po strzale,że znika mi cel na 2-3 sekundy,aż działo sie "uspokoji".Ktoś wcześniej napisał,że MM jest dobry dla tego czołgu bo max 8 tier. Ma rację.Połowa listy same 8 tiery.Przebicie IS-3 ,KT,T-34 od przodu to jakieś epickie opowieści.Owszem ,jak załadowałem 20szt ammo gold(za sreberka)całkiem przyjemnie się strzelało,lecz to ma zarabiać a nie samo się ledwie utrzymywać.Ma niby te dodatkowe blachy na wieży,ale chyba z "AMELINUM".http://www.youtube.com/watch?v=t8lnCA8PHJM
Sprawdza się tylko na mapach miejskich,przy mało ogarniętych przeciwnikach, którzy nie wiedzą ,że nie strzela się w "brzuch"i te blachy tylko wystające klapy na wieży,które swobodnie przebija np.chinol Typ 34 z jego top armatką.

Ps. Jeśli ktoś z Was ma plana zakupić tego "meda opancerzonego" to warto się wstrzymać i czekać na okazje jak Kw-5 pojawi się w ofercie(podobna gold cena).Osobiście nie mam,lecz grałem jakieś 40 bitew Kw-5 na kocie kumpla.W bitwach gdzie Kw-5 jest top,śmiało można jechać tyłem do przodu(chroniąc RD2)i przetrwać bitwę.KW-5 jadący tyłem jest nie wiele wolniejszy od S-Pershing ,który napiera full speed.:)

Assire
Napisany 07 Luty 2013 - 20:30
#7

użytkownicy
Bez premki średnio jesteś 35-45k do przodu.
Teksty o braku penetracji można wsadzić między bajki, jak się zna weakspoty można spokojnie dziurawić każdą 8 bez golda. Działo całkiem celne (z załogą na 100% ofc), a pancerz jest w stanie na luzie zatzymać większość pocisków z dział około 225 pena. A jak skątujesz to górna płyta nawet BL-10 zatrzyma.
On jeździ wolno. Obraca się za to jak med, przez co szanse z innymi medami ma znacznie większe niż taki T34 na przykład.

I jeszcze jedno. Medem to on jest z nazwy. W graniu to jest heavy.

Menthus
Edytowany 08 Luty 2013 - 12:32
#8

użytkownicy
Kw 4 nie przebija nigdzie .

Nawet w weakspoty

slepy1903
Napisany 24 Luty 2013 - 12:41
#9

użytkownicy
czyli wychodzi na to za jezeli ma to byc premium do zarobku to jest to shit nie premium

sylwester11PL
Napisany 24 Luty 2013 - 13:13
#10

redaktorzy
Nie prawda. Mam go, sporo bitew nim rozegrałem i zdarzało się, że bez premium na zwykłych pestkach zarobiłem 90k. Na prawdę, można nim wyciągnąć tylko świetna znajomość czołgów jest wymagana.

karabinier
Napisany 26 Luty 2013 - 23:20
#11

użytkownicy
Zarabia średnio 65k, jeżeli umiesz nim grać. Jak nie umiesz grać powolnym czołgiem bez penetracji to nawet się za niego nie zabieraj bo się zawiedziesz.

yaroo_p
Napisany 13 Maj 2013 - 09:17
#12

użytkownicy
@Assire

Podzielam twoją opinie . Sam dłuuuugo się zastanawiałem nad zakupem tego pojazdu bo czytając opinie które nie zachęcały zdecydowałem się najpierw na FCM 50t(niezły pojazd pod względem manewrowości) ale w sobotę kupiłem SP i naprawdę mile mnie zaskoczył.Wpadłem w IX pierwsza bitwa 24 strzały 23 przebicia zwycięstwo 112 tysi na czysto (konto premka) kolejne bitwy nie dały aż takiego zarobku ale rykoszety z tego działa są na takim samym poziomie jak na innych VIII.Fakt jest powooolny i to jego ogromny minus ale potrafi przyjąć wiele co faktycznie powinno klasyfikować go w HT.Zarabia podobnie co T34 i wydając 7200(ja -15%) golda nie czuję się zawiedziony.Polacam.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.