kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1344 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
T110E5

Lenin
Edytowany 25 Czer. 2012 - 20:02
#1

użytkownicy
Chciałbym iść w ciężkie i zastanawiałem się nad USA i mam trzy pytania :
Czy wygra pojedynek 1vs1 (a tak z ciekawości 1vs2)
Czy pancerz rykoszetuje często ?
Czy jest mobilny i czy daje rade w walce bezpośredniej np 5vs5.
A rosyjskie lub niemieckie są lepsze czy takie same ?

quatromen
Napisany 25 Czer. 2012 - 20:52
#2

użytkownicy
1.Pojedynek 1 vs 1 , wygra z kazdym czolgiem jesli oba gracze sa sobie rowni.
moze przegrac z inym T110E5 :D.
2.Pancerz jest genialny jak ktoś umie się ustawiać to generalnie ciężko przebić, tylko trzeba wykorzystać mobliność i nie ustawiać się zabardzo bokiem tak jak się ustawia E100 czy Mausem.
3.Na to pytanie odpowiedż jest prosta skoro wygrywa z jednym to 5 na 5 tez wygraja T110E5

RENAULTMAGNUM
Napisany 26 Czer. 2012 - 03:06
#3

użytkownicy
powiem tak 1vs1 nie wygra z każdym czołgiem bo is-7 jak sie dobrze ustawi lub maus(ale go latwo objechać)ale z nimi raczej przegra 2.pancerz dobry jest ale bez przesady is-4 oraz is-7 spokojnie go przebija a co za tym idze is-8 i st-1 również 5vs5 na to ci nie odpowiem bo to zależy od reszty graczy

Berni90PL
Napisany 26 Czer. 2012 - 07:35
#4

użytkownicy
T110E5 to nie do końca typowy ciężki czołg. Podobnie jak Is-7 swoją siłę ujawnia w misjach typowych dla czołgów średnich. Jest mobilny i zwrotny jak na taka kupę stali. Ma szybkostrzelne działo (z dosyłaczem i wentylacją dodajże 8,5 sec), nie do przebicia przednią płytę, jest stosunkowo krótki jednak wysoki w przeciwieństwie do isa7.

Jednak zdecydowanie wolę amerykańców choćby z racji szybkości celowania i celności dział.

quatromen
Napisany 26 Czer. 2012 - 08:02
#5

użytkownicy
Maus i is 7 jesli katuja i tak sa do przebicia przez T110E5 .Przeciez jak is7 zaczyna katowac to wystarczy walic w bok lekko nad gasienicami lub na chama w przednia plyte ciut pod wieza w spod wiezy tez wchodzi. z mausem jak katuje to najlepiej walic w wieze z przodu przy samym lewym lub prawym jej boku. wchodzi wszystko a jesli za bardzo ja odchyli to poprostu w bok wiezy z kadl;ubem jest podobnie jesli za bardzo go odchyla to w bok pod wieza a jesli nie to w wanne

Lenin
Napisany 26 Czer. 2012 - 12:59
#6

użytkownicy
Mam już M6 i fajnie się gra :)
@Berni90PL gdy patrzyłem na statystyki był zwrotniejszy od innych 10 X a nawet 7-8.

Lukq
Napisany 26 Czer. 2012 - 20:30
#7

użytkownicy
Lenin to cho cho jeszcze daleka droga ale życzę powodzenia

krzyzyk31
Napisany 26 Czer. 2012 - 20:59
#8

użytkownicy
Faktycznie Lenin droga jeszcze długa. Ja wyskoczę z drugiej strony kierownicy. Jako kierowca E-75 gdzie tu strzelać w T110 od przodu żeby uzyskać przebicie. Z wszelkimi Józkami dobrze mi idzie,ale na T110 nie mam pomysłu gdzie strzelać od przodu.

Lukq
Napisany 26 Czer. 2012 - 21:23
#9

użytkownicy
A właśnie mam pyt te wieżyczka mała z karabinkiem na wieży T110 to weak spot czy nie?

quatromen
Napisany 27 Czer. 2012 - 10:23
#10

użytkownicy
tak :)

Lenin
Napisany 27 Czer. 2012 - 20:52
#11

użytkownicy
Tak pól na pół bo raz wejdzie a raz nie więc to taka rosyjska ruletka (Trafiasz i wchodzi gdy ma cie na 1 strzał :P )

lubieplacki199820
Edytowany 29 Kwie. 2013 - 15:51
#12

użytkownicy
ja posiadam isa 4 i 7 oraz ową t110e5 i uważam że iski sie nie umywają do amerykanina. T110 ma świetny pancerz a is 7 już nie jedynie isek 4 potrafi odbijac a co do działa to M58 jest genialna celnośc 0,35 o takiej isek 7 może pomazyc czas łądowania to 6 strzałów na minute a z dosyłączem i załogą na full to jeszcze lepszy przy tym czas celowania to tylko 2s ! więc mamy genialny czołg do wsparcia. Pancerz też kozacki i odpowiednio ustawiony odbija od t110e3 :D boki masło ale boczki są mniej potrzebne niz przód. Jedyny minus t110 to łąpie splasha od arty i to boli wiec polecam do niego założenie osłony przeciwodłamkowej a pozatym czołg świetny mobilny i szybko zadaje uszkodzenia według mnie nie ma co porównywać z ruskami które są przy nim przestarzałymi czołgami. Jedyna wielka przewaga rusków nad t110 to wygląd iski są przezaje...:D

pat01999
Napisany 29 Kwie. 2013 - 19:41
#13

użytkownicy
Powiem ze ma trochę mało hp ale to w niczym nie przeszkadza jak umie się nim grac. Pancerz potrafi często coś odbić wystarczy się ustawić pod kątem. Mam na nim ponad 2k śr.dmg co oznacza ze uszkodzenia działa to nie wszystko, ten czas ładowania działa jest naprawde świetny 8sek. z groszami. Polecam ten czołg bardzo gorąco;P

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.