kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1258 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Zobaczcie co o Polakach pisze jakaś szmata

Vampir9610
Napisany 07 Czer. 2012 - 16:13
#1

użytkownicy
http://natemat.pl/17757,pisala...laduja-ja-antysemiccy-hejterzy

Helios25
Edytowany 07 Czer. 2012 - 21:49
#2

użytkownicy
Nią też powinno się gestapo zająć.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#3

muriceps
Napisany 08 Czer. 2012 - 10:34
#4

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 - Twoja ignorancja jest powalająca a Twój wpis niedopuszczalny. Powinieneś takie opinie wygłaszać psychiatrze albo prokuratorowi.

Lenin
Napisany 08 Czer. 2012 - 11:13
#5

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 jesteś p**********y jak człowiek o zdrowych zmysłach może tak powiedzieć ? Ty na pewno uciekłeś z psychiatryka.

Ona jest dziwna wszystkiego się czepia.Ale już wie że z Polakami się nie zaczyna ;)

Kenpachi
Napisany 08 Czer. 2012 - 11:59
#6

użytkownicy
Dziwię się, że pan RENAULTMAGNUM96 nie dostał jeszcze bana za swoje wypowiedzi na tym portalu. Ja rozumiem, że wolność słowa itp. ale wszystko ma swoje granice.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#7

Helios25
Napisany 08 Czer. 2012 - 12:49
#8

użytkownicy
Bóg, Honor, Ojczyzna.
Piękne słowa z dawnych lat, których nikt teraz nie pamięta, nie zna i ma gdzieś tych, którzy z tymi słowami na ustach ginęli za Polskę.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 08 Czer. 2012 - 12:52
#9

użytkownicy
Dokładnie a teraz to za co by ktoś poszedł na wojne za Tuska ?

Kenpachi
Napisany 08 Czer. 2012 - 12:52
#10

użytkownicy
Za to Ty na pewno wiesz co pisze, studiowałeś historie Polski i Europy a także socjologie. A tak w ogóle to nie napisałem nic związanego z tematem, odniosłem się tylko do poziomu i formy Twoich wypowiedzi, które moim osobistym zdaniem pozostawiają wiele do życzenia.

Berni90PL
Napisany 08 Czer. 2012 - 13:02
#11

użytkownicy
W jednej kwestii ma rację. Żydzi myślą tylko o sobie, a w czasie wybuchu drugiej wojny światowej zamiast dać Polakom na zbrojenie to zabrali swoje złoto z Polskich banków. Jednak nie tłumaczy to Twojego słownictwa ani sposobu wyrażania własnej opinii, co jest bardzo karygodne.

muriceps
Napisany 08 Czer. 2012 - 14:21
#12

użytkownicy
Panowie Helios i Berni widzę, że w przeciwieństwie do kolegi Renault jesteście jeszcze do uratowania. Sedno sprawy nam się rozmyło. Kolega Vampir załączył link do komentarza na temat publikacji jakiejś idiotki-ignorantki. Możemy z takim tekstem walczyć na kilka sposobów - albo olać laskę całkowicie, moim zdaniem nie jest nawet godna żeby poświęcić jej uwagę- albo rzeczowymi argumentami (jednym z nich jest to, że Polacy stanowią najliczniejszą grupę Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata)przytaczając daty, nazwiska, oraz naukowe publikacje, których treść jasno wskazuje, że tekst tej Pani to stek bzdur, który nie jest w stanie obrazić nikogo kto ma rozum. Możemy też, spełniając jej oczekiwania co do sposobu myślenia o Polakach - obrzucić ją wyzwiskami, powołać się na pseudonaukowe opinie "Żydzi myślą tylko o sobie, a w czasie wybuchu drugiej wojny światowej zamiast dać Polakom na zbrojenie to zabrali swoje złoto z Polskich banków." lub odwołać się do wartości wyższych jak "Bóg, Honor, Ojczyzna" . Jak myślicie co sobie pomyśli obcokrajowiec władający naszym językiem, gdy wejdzie na to forum. Zresztą nie trzeba obcokrajowców. Ja w obliczu tekstów typa Renaultmagnum69 odczuwam głęboki sprzeciw. To złe, głupie i szkodliwe. Nie można tego tłumaczyć młodym wiekiem czy ignorancją. Polecam Wam teksty Normana Daviesa "Europa Walczy" lub "Boże Igrzysko" czy też "Powstanie" gdzie tematyka, będąca przedmiotem tego wpisu została opisana, może nie wyczerpująco, ale dostatecznie. Nie mamy, jako Polacy się czego wstydzić, wręcz przeciwnie mamy wiele powodów do dumy i nie zmieni tego tekst tej Panci. A bycie Polakiem to nie tylko, to czy pójdzie się na wojnę (to nam na razie nie grozi) ale czy i jak reaguje się na takie rzeczy. Ja mówię - BASTA!

p11k
Napisany 08 Czer. 2012 - 14:36
#13

użytkownicy
Jeśli chodzi o autorkę to mam 2 sprawy. Po 1 dziennikarz powinien być obiektywny, a jak sama napisała sprawa dotyczy jej rodziny. Po 2 skąd ma takie informacje, że to Polacy zabili jej krewnych?

kurkusmaximus
Napisany 08 Czer. 2012 - 14:51
#14

administracja
RENAULTMAGNUM96 został usunięty z listy użytkowników wortalu za te i poprzednie wpisy w innych tematach

Berni90PL
Napisany 08 Czer. 2012 - 15:10
#15

użytkownicy
@muriceps
Kolego muriceps, dziękuje za nadzieje i wiarę we mnie. Jednak interesuje się i znam wyczyny polaków oraz to że jednoczymy się dopiero jak nas pała biją. Nie będę tutaj przytaczał żadnych wydarzeń w których brali udział Polacy. Jednak mocno mnie boli to że sprzedali nasz kraj po 2 wojnie światowej i bardzo mnie boli gadanie takich idiotek jak ta reporterka. A ludzi takich jak renacoś tam bardzo potępiam. Poza tym każdy człowiek jest inny wa wyjątek potwierdza regułę.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.