kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 395 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Typ59

Vampir9610
Napisany 25 Maj 2012 - 07:44
#1

użytkownicy
http://drongo-lab.ru/archives/28755
powie mi ktoś jak go zainstalować? bo mi nie działa

p11k
Napisany 25 Maj 2012 - 17:50
#2

użytkownicy
cóż, jest jedna strona z poradnikiem, ale trzeba się zarejestrować: http://www.mpcforum.pl/topic/434420-tut-podmiana-modeli-czolgow/

Lenin
Napisany 25 Maj 2012 - 18:19
#3

użytkownicy
Jest na poprzednie wersje

p11k
Napisany 25 Maj 2012 - 19:11
#4

użytkownicy
powinno działać i na tej.

krzyzyk31
Napisany 26 Czer. 2012 - 21:32
#5

użytkownicy
Typ-59 chińska uboga wersja T-54. Tak po rozegraniu ok.3000 walk w tym 1200 na PZ4 lekko wkurzyło mnie takie powolne rzeźbienie kredytów. Przyszedł czas na premium czołg. Mój wybór padł na Typ-59 bo na tydzień promocyjnie pojawił się w sklepie. I tu zonk, kiedyś jak go nie miałem wydawał mi się straszniejszy. A tak taki sobie tank jak na swój tier. Ani mobilny, ani szybki. Dodatkowo nie ma już takiego handicapu w losowaniach jak kw-5,a walki z X tierem do przyjemnych nie należą. Dodatkowo często wybuchający ammo rack od pojedynczych trafień. Nie pomaga nawet ten perk dla ładowniczego (oczywiście na 100). Moim zdaniem czołg średni tylko nieźle zarabia.

Lukq
Napisany 26 Czer. 2012 - 22:07
#6

użytkownicy
Prawda co mówisz krzyzyk kiedyś chinol był dobrym czołgiem dużo lepszym niż teraz kiedyś rzucało go na normalne tiery i był bardziej mobilniejszy.No ale i tak go lubie bo bez niego grając na standarcie cieżko by mi było zarabiać na czołgi a tak dzięki niemu problem z kasą mam z głowy. Nie ma to jak kupić premke i co prawie każda bitwe zarabiać po 100k brutto

teragons
Napisany 26 Czer. 2012 - 22:47
#7

użytkownicy
hmm instalacja jest mega prosta
res_mods/0.7.4/vehicles/chinese/wklej
i to wszystko mi dziala

RENAULTMAGNUM
Napisany 27 Czer. 2012 - 00:27
#8

użytkownicy
Ja typ 59 nie mam ale mam KW-5 i po ostatnim patchu (może to jest tylko moje odczucie)ale wydaje mi się że go pogorszyli a mianowicie przedni pancerz przed patchem 0.7.4 jak grałem KW-5 i pojawił sie typ 59 cięzko było przebić z przodu dużo rykoszetował a teraz to nawet celować nie musze i przebija przód zabierając ponad 300

Berni90PL
Napisany 27 Czer. 2012 - 08:24
#9

użytkownicy
Pamiętajmy o tym że im dłużej jest czołg w grze tym bardziej go się poznaje. Na początku sam typ był niewiadomą, jak go przebić? gdzie go przebić? Teraz już ludzie nauczyli się grać przeciwko typowi i nie ma problemów z nim tak samo jest z Kw-5 i tak samo będzie z Is-6 który teraz co niektórych przeraża.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.