kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 613 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Celowniki w którym pokazuje się skill "Orle Oko"
Potrzebuje Celownik

GareS
Napisany 21 Maj 2012 - 18:00
#1

użytkownicy
Witam, potrzebuje celownik w którym pokazuje się skill Orle Oko. Jak ktoś będzie miał to proszę o linka . Pozdrawiam

Berni90PL
Napisany 21 Maj 2012 - 18:37
#2

użytkownicy
Co znaczy pokazuje się skill bo nie bardzo rozumiem?

p11k
Edytowany 21 Maj 2012 - 18:48
#3

użytkownicy
To znaczy, że współpracuje z umiejętnościami załogi.

Każdy celownik od wersji 0.7.2


slepy1903
Napisany 07 Czer. 2012 - 15:41
#4

użytkownicy
ja bym ci odradzał używania tego skilla, bo już się za niego bany posypały, wiec uważaj czego pragniesz. A ja sobie meczyki nagrywam i zasrańców co cheetuja wysyłam sobie do suportu :P Może ty będziesz następny

p11k
Napisany 07 Czer. 2012 - 16:57
#5

użytkownicy
Cheaterów? Slepy, najpierw może zapoznaj się z grą zanim zaczniesz kogoś oskarżać o oszukiwanie.

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Czer. 2012 - 20:09
#6

użytkownicy
nick zobowiązuje...

slepy1903
Napisany 11 Czer. 2012 - 13:14
#7

użytkownicy
to czyli dużo szerszy zakres celowania i ciągle celownik na maksymalnym skupieniu to nie jest cheet. Widze że nigdy was to nie zastanawiało dla czego po 4 minutach meczu arta ma już 4 fragi a pod koniec jakieś 8 czy 9. Nigdy was to nie zastanawiało dla czego zaraz po wyspotowaniu człowiek w mgnieniu oka jest ściągany przez arte. OK jak to nie jest cheet to spoko

vaker94
Napisany 11 Czer. 2012 - 13:20
#8

użytkownicy
koledze chyba chodziło o to że w sensie, jak działa skill ,,Orle oko" nawet ja go mam i nic mi to jakoś nie daje...

Lukq
Napisany 11 Czer. 2012 - 15:31
#9

użytkownicy
""Widze że nigdy was to nie zastanawiało dla czego po 4 minutach meczu arta ma już 4 fragi a pod koniec jakieś 8 czy 9. Nigdy was to nie zastanawiało dla czego zaraz po wyspotowaniu człowiek w mgnieniu oka jest ściągany przez arte. OK jak to nie jest cheet to spoko"" - widać że pan slepy1903 mało na arcie grał .Jeśli ktoś umie b. dobrze grać artą to przy odrobinie szczęścia da się uzbierać nawet te 9 fragów.Jeśli chodzi o spotowanie to wiadome że arta ustawia celownik tam gdzie zaraz nadjedzie scout i jest możliwość wyspotowania wroga więc nie ma się co dziwić że jak cię wyspotuje ktoś to po chwili arta w ciebie strzela.

Walter_NovotnyPL
Napisany 11 Czer. 2012 - 15:47
#10

użytkownicy
Ja Hummelem po 2 minutach od startu bitwy miałem 3 fragi a citerem nie jestem. Lukq ma rację. Jak masz umiejętności i trochę szczęścia to każdy strzał może niszczyć wroga.

p11k
Edytowany 11 Czer. 2012 - 17:52
#11

użytkownicy
Ja proponuję zapoznać się z tym co to jest Orle Oko zanim coś zaczniesz pisać. Aby oszukiwać w wocie to trzeba by włamać się na serwer, bo wszystkie obliczenia wykonywane są po stronie serwera, a nie klienta. Wątpię żeby komuś się chciałoby się to robić.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.