kliknij aby powiększyć
1280x673 : 146 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Spawny na mapach

Dudi
Napisany 19 Maj 2012 - 09:53
#1

użytkownicy
Witam,

Poszukuję map z dokładnym rozmieszczeniem spawnów na mapie. Byłbym wdzięczny jak by mi ktoś takowe podał.

Lenin
Napisany 19 Maj 2012 - 11:48
#2

użytkownicy
A po co ci to ?

Dudi
Napisany 19 Maj 2012 - 14:34
#3

użytkownicy
powiedzmy że przydatne mi to będzie do arty

Lenin
Napisany 19 Maj 2012 - 21:51
#4

użytkownicy
Będziesz strzelał w spawna ?
Nie potrzeba ci map ponieważ masz cyfry rzymskie i tam są spawny.

p11k
Napisany 19 Maj 2012 - 22:05
#5

użytkownicy
On mówi o konkretnym ustawieniu czołgów, a nie gdzie się znajduje miejsce startowe drużyn. Od biedy możesz wziąć artylerie, po rozpoczęciu bitwy wejść w tryb snajperski i zrobić zdjęcie, ale sądze, że jest gdzieś już coś takiego. Osobiście uważam, że i tak Ci się to nie przyda, bo nie wiadomo jaki czołg jest afk i w którym miejscu stoi.

Dudi
Edytowany 19 Maj 2012 - 22:52
#6

użytkownicy
właśnie mi chodzi o zachowanie graczy i strzelanie po trackach w punkty które się ustawiają i ile czasu mniej więcej schodzi na dojście do punktu w którym się chcą schować. Nie chcę strzelać w afki tylko spamować punkty żeby przykładowo scout miał lepsze dojście. Co do tego co mówisz to chyba będę sam robił screenshoty z lotu ptaka na każdą mapę z obu ze stron bo innego wyjścia nie ma.

OT:

Mam pytanie poza tym tematem. Kasa którą pokazuje po walce w garażu to jest ta co dostajemy na czysto czy to jest kasa, z której się odejmuje zakup naboi i naprawe?

p11k
Edytowany 19 Maj 2012 - 22:53
#7

użytkownicy
Bez spotowania? powodzenia.

Na czysto.

Walter_NovotnyPL
Napisany 20 Maj 2012 - 00:14
#8

użytkownicy
Nie uwzględnia kosztów. Koszty masz osobno, bo nikt nie zmusza do naprawiania czołgu po bitwie czy kupowania amunicji.

p11k
Napisany 20 Maj 2012 - 00:47
#9

użytkownicy
Fakt, zależy od tego czy masz autouzupełnianie.

Berni90PL
Edytowany 20 Maj 2012 - 01:07
#10

użytkownicy
Nie zależy od tego. Po bitwie pokazywany jest przychód a nie zysk. Zysk uzyskujesz poprzez odjęcie kosztów. A jak masz auto uzupełnianie to pokazywane są na dole koszty zakupu amunicji i naprawy czołgu oraz w zależności czy masz czy nie masz innych dodatkowych kosztów tj sprzęt eksploatacyjny.

A co do pomysłu namierzania. To masz jedną stało niewiadomą - zachowanie ludzkie. Niekiedy się zawaha i nie dojedzie na czas albo zatrzyma. Nie da się na wyliczyć kiedy i czy tam stanie. To tylko ślepy fart i marnowanie amunicji. Ale wedle uznania.

p11k
Napisany 20 Maj 2012 - 01:58
#11

użytkownicy
Ale on mówi o ilości srebra w garażu, a nie po bitwie. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Berni90PL
Napisany 20 Maj 2012 - 09:50
#12

użytkownicy
Sam nie wiem już. Faktem jest to że raport bitewny zawiera ilość zdobytego doświadczenia przychód z bitwy i ewentualne odznaczenia. Jednak te kredyty to nie zysk na czysto.

Dudi
Napisany 20 Maj 2012 - 16:12
#13

użytkownicy
czyli przychód który pokazuje w garażu to kasa już odjęta za naprawę plus to co trzeba zakupić naboje ?

Berni90PL
Edytowany 21 Maj 2012 - 11:04
#14

użytkownicy
Nie do końca. Podsumowanie po bitwie pokazuje Ci 3 wartości:
1. Doświadczenie
2. Kredyty
3. Naprawa.
natomiast raport w garażu pokazuje Ci tylko 2 wartości:
1. Doświadczenie
2. Kredyty
I JEŻELI masz auto uzupełnianie i auto naprawę to pod spodem masz kolejne 2 albo 3(jeżeli zużyłeś sprzęt eksploatacyjny np: apteczka, zestaw naprawczy) raporciki:
1. raport ile wydano na naprawę
2. raport ile wydano na pociski
[3. raport ile wydano na uzupełnienie sprzętu eksploatacyjnego (jeżeli jest auto uzupełniany a nie ma nic w magazynie).

I teraz jeżeli chcesz wyliczyć swój zysk to:
Od pierwszego raportu musisz odjąć pozostałe 2-3.

Przykład:
1. Zdobyłeś 1000 doświadczenia i 23 000 kredytów
2. Na naprawę wydano 10 000 kredytów
3. Na amunicje wydano 9 000 kredytów
4. Na sprzęt eksploatacyjny wydano 3 000 kredytów

CZYLI:
23 000 - 10 000 - 9 000 - 3 000 = 1 000 kredytów.
wniosek: Zarobiłeś 1 000 kredytów. Gratuluje:P

Lenin
Napisany 20 Maj 2012 - 18:11
#15

użytkownicy
Berni90PL matma nie jest twoją mocną stroną czy o jedno zero za dużo wstawiłeś ?

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.