kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1082 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Wychodze na minus -.-

KubaRozruba
Napisany 15 Maj 2012 - 13:36
#1

użytkownicy
Siema mam problem i nie wiem co mam zrobić Mam VK3601(H) i wychodzę ostatnio nim na minus no a zbieram na tigera mam zaledwie 364tysiące i jak ja mam zarobić na tigera jeśli wychodzę na minus więc nie wiem prosze was o jakąś rade nie wiem coś mi doradzic itd jak by co mam też Hetzera,PzKpFwIII/IV,M3Lee.

Menthus
Napisany 15 Maj 2012 - 13:46
#2

użytkownicy
... zacząć dobrze nim grać. To jest czołg-sniper . Nie jest to hetzer ani pz III

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Maj 2012 - 14:27
#3

użytkownicy
VK3006H na minus? Może raz ale ogólnie to powinieneś trzepać kasę.
Grasz z działem 88? Podaj statystyki kilku bitew: ilość strzałów i ilość celnych trafień i czy używasz sprzęt eksploatacyjny.

KubaRozruba
Napisany 15 Maj 2012 - 15:05
#4

użytkownicy
emm tak działo 8,8 używam sprzętu eksploracyjnego

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Maj 2012 - 15:12
#5

użytkownicy
jeśli wydasz z 6k na bitwę na sam sprzęt eksploatacyjny to trochę niedobrze.

KubaRozruba
Edytowany 15 Maj 2012 - 15:15
#6

użytkownicy
ale nie uzywam go zawsze nie czasami tylko mały sprzet naprawniczy....

to raczej nie takie straszne?

Scytian
Napisany 15 Maj 2012 - 16:21
#7

użytkownicy
Jak tracisz vk3601h to wiedz że czym dalej tym gorzej się zarabia, ale do VII tieru to można spokojne wychodzić na duży +, później też ale trudniej, musisz grać z głową i wtedy ten czołg to jedna z lepszych maszyn do zarabiania.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 15 Maj 2012 - 16:33
#8

użytkownicy
grać za bardzo nie umiesz każdy sie musi nauczyć ja zarabiam i 9 tierem tylko 10 wychodzę na minus w 80 % ale to normalne jak nie możesz zarabiać vk to kup sobie PZ IV do zarobku :)

Walter_NovotnyPL
Edytowany 15 Maj 2012 - 16:35
#9

użytkownicy
ja wszystkimi TD i medami wychodzę na + a HT powinien w ogólny byćrozrachunku średnich wielu bitew koło 0.

KubaRozruba
Napisany 16 Maj 2012 - 19:43
#10

użytkownicy
Jeśli nie umiem zabardzo grać to jaka jest najlepsza taktyka grania VK3601(H) hmm?

RENAULTMAGNUM96
Edytowany 16 Maj 2012 - 19:58
#11

użytkownicy
nie miałem VK3601H każdy w swój styl gry.Trzymaj się dwóch zasad 1.lepiej być cofniętym niż wypchniętym(czyli lepiej poczekać w krzakach aż przyjdzie wróg do ciebie nie jedz na pałe)2.lepiej poczekać niż nie trafić(czekaj aż ci sie zgra celownik i pokaże dobrze wróg nie strzelaj gdzie popadnie jak z karabinu tylko czekaj).i takie ostatnie wskazówki używaj naprawy apteczki gaśnicy i tp jak ci sie opłaca to znaczy jak np zerwał ci gąske kv-2 i stoja obok niego 2 czolgi a ty masz 150 hp i nie masz sie gdzie schowac to sie nie oplaca naprawiac.Vk sama nie jest dobra lepiej jedz z ciężkimi czołgami jako pomoc wyczekaj moment i wyjedz objedz wroga wal w silnik

Walter_NovotnyPL
Edytowany 16 Maj 2012 - 20:42
#12

użytkownicy
VK3601H ma mocny przedni pancerz i może się niemal równać z czołgami ciężkimi. Sama też jest dość dobra ale musisz stać przodem do przeciwnika. Nadaje się wyśmienicie jako pojazd do szturmu, towarzyszący czołgom ciężkim.
Rada ode mnie: Uważaj na czołgi średnie. VK3601H to bardziej "lekki" czołg ciężki niż średni.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.