kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 546 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
300golda poszloooo !jeb... wargaming

PoLaK
Edytowany 10 Maj 2012 - 16:40
#1

użytkownicy
FUC K!!!!!!ja pier.... kurde ! jaaa ! pamietacie jak dali te czekolady itp ? to kuzwa skonczylo mi sie . i patrze nie mam o 300 golda ! a co wyslo jak to sie skonczy TO CI GOLDY CIOGNIE !;(! 300 golda poszlo na jakos czekolade do zalogi
KUZWA prawie 50zl poszlo ! ZLODZIEJE !



Sory za móje słowa jest pod wplywem emocji !KUZWA!

te czokolady te rzeczy do zalogi ;(

i sory za błędy ortograficzne ;p

RENAULTMAGNUM96
Napisany 10 Maj 2012 - 16:40
#2

użytkownicy
człowieku spinasz sie o 300 golda i piszesz jak dziecko które chce loda napisz do administracji na pewno jeżeli to prawda rozpatrzą ale wątpie bo ja mam coś około 1300 złota i nic mi nie zgineło :)

PoLaK
Napisany 10 Maj 2012 - 16:43
#3

użytkownicy
300 golda tak nie duzo ale nie jestem MILIALDEREM ŻEBY KASE WYRZUCAĆ W BŁOTO ! ZAOSZCZĘDZIŁEM TROCHE I DAŁEM NA GRE ( moje własne pieniądze nie czepiajci sie ) a tu poszlo tyle golda NA PIEPRZONĄ CZEKOLADĘ DOO ZALOGI !

Scytian
Napisany 10 Maj 2012 - 17:00
#4

użytkownicy
Może miałeś auto-uzupełnianie włączone ? Ja tam sprzedałem to wszystko bo mi kasa była potrzebna a na randomach nie ma sensu tego zużywać.

RL89
Napisany 10 Maj 2012 - 17:06
#5

użytkownicy
Twoja wina, trzeba było kontrolować. A tak, po skończeniu czekolady w magazynie, kupowałeś automatycznie kolejne do każdej bitwy.

Nie złodzieje, tylko Ty nie myślisz. Następnym razem pomyśl, do czego służy autoloader i nie będziesz się tak rzucał.

Palce
Napisany 10 Maj 2012 - 17:25
#6

użytkownicy
A smaczna ta czekolada??

slayer65
Napisany 10 Maj 2012 - 17:38
#7

użytkownicy
Błąd,autouzułpenie miałes włączone.Mnie też to sie kiedys zdarzyło ale tylko z 20 golda bo chodziło o pociski.

Lenin
Napisany 10 Maj 2012 - 18:31
#8

użytkownicy
Drzesz się jak dziecko trzeba myśleć a nie potem pokazywać jak zna się wulgaryzmy.
Mleczna zwykła czy gorzka ?

Walter_NovotnyPL
Napisany 10 Maj 2012 - 18:32
#9

użytkownicy
Najłatwiej wyzywać od złodziei! Obwiń producentów samochodów, że się ludzie zabijają.

Lenin
Napisany 10 Maj 2012 - 18:34
#10

użytkownicy
Albo obwiń producentów czekolady , że tuczy.

PoLaK
Napisany 10 Maj 2012 - 19:13
#11

użytkownicy
Dziekuje :) Moja wina ;) Przepraszam wszystkich byłem pod wpływem nerwów
A co do komentarzów o mnie nie komentuje po prostu nie mam siły się kłócić
TEMAT ZAMKNIĘTY
jescze raz sory :( się wsciekłem

yaroo_p
Napisany 13 Maj 2012 - 07:09
#12

użytkownicy
E ja też kiedyś kupiłem sprzęt za goldy ale nie odchaczyłem i zostało na opcju autouzupełniania i zanim zkumałem to trochę złotka straciłem ;) .Mam nauczkę i teraz się pilnuje.A czekoladki itp. opyliłem i kupiłem wentylator na przecenie.Więcej z niego dobrego niż z tych czekoladek.

Lenin
Napisany 13 Maj 2012 - 17:17
#13

użytkownicy
Ale czekoladki były za free więc wiesz.

RL89
Napisany 13 Maj 2012 - 17:36
#14

użytkownicy
Tym bardziej. Lepiej sprzedać i kupić wentylację. Załoga lepiej na tym wyjdzie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.