kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 255 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jak wziąć udział w aktualizacji ?

Lenin
Napisany 03 Maj 2012 - 17:37
#1

użytkownicy
Ostatnio przeglądając stronę główną WoT zauważyłem ze można brać udział w testach aktualizacji niestety było już od 10 dni nie można było się rejestrować .
Czytałem tamtą instrukcje : trzeba pobrać klienta i go uruchomić i to wszystko ?
Czy trzeba potem jeszcze coś zrobić ?
Moje pytanie może się wydać głupie ale mnie i moich kolegów ciekawi czy to takie proste.

Menthus
Napisany 03 Maj 2012 - 19:05
#2

użytkownicy
Pobierasz klienta gry i potem logujesz się i tyle . P.S nie aktualizuj WoT-a :P (nie uruchamiaj przez luncher ) To cała fantazja tego :p

p11k
Napisany 03 Maj 2012 - 21:24
#3

użytkownicy
I nie instalujesz w tym samym folderze co wot. Poza tym musisz mieć założone konto przed którymś tam.

Menthus
Napisany 03 Maj 2012 - 22:27
#4

użytkownicy
Zkopiój folder główny i tam zainstaluj klienta , nie zdziw się jeśli nie będziesz miał wszystkich czołgów ,które kupiłeś , zbadałeś pare dni przed wyjściem klienta i nie chce mi się tego tłumaczyć . :p

Lenin
Edytowany 04 Maj 2012 - 07:02
#5

użytkownicy
np. gram od 15 stycznia a możliwość wzięcia udziału w aktualizacji była do 14 to moje konto się już nie liczy ?
To tylko przykład gram zaledwie 2 i pół tygodnia .

p11k
Napisany 04 Maj 2012 - 19:54
#6

użytkownicy
Tak, nie liczy się.

Lenin
Napisany 05 Maj 2012 - 17:11
#7

użytkownicy
A to dzięki już wszystko wiem .

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.