kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 499 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
8 runda Hunt us Down
Kurierzy

mariusz3751
Napisany 19 Kwie. 2012 - 07:39
#1

użytkownicy
Będziecie nas mogli spotkać na następujących kontach:

wg_community_alfa
wg_community_bravo
wg_community_charlie
wg_community_delta
wg_community_echo
wg_community_foxtrot

O co chodzi z tymi kontami? Każy może ich spotkać czy nie bo nie rozumie.
Dzięki

Kenpachi
Napisany 19 Kwie. 2012 - 08:20
#2

użytkownicy
Dzisiaj o 12.00, 16.00, i 18.00 będzie ich można spotkać w randomach na tierach od II do VI. Tylko nie wiem czy tylko w jednej bitwie o tych godzinach czy przez np. jedną godzinę. W każdym razie przy tylu graczach ilu gra trzeba mieć szczęście aby któregokolwiek spotkać.
A teraz moje pytanie. Pisze, że nie trzeba robić screenów, znaczy to, ze w razie gdybym był tym szczęśliwcem to nie muszę tego w żaden sposób udokumentować?

mariusz3751
Napisany 19 Kwie. 2012 - 08:27
#3

użytkownicy
Dokładnie oni już sami to jakoś wiedzą, ale trzeba mieć farta żeby go ustrzelić

kurkusmaximus
Napisany 19 Kwie. 2012 - 11:46
#4

administracja
Spotkałem gracza o nicku "wg_community_echo" w czołgu Panther. Na początku bitwy napisał, że jak go przeciwnicy zniszczą, to killer otrzyma złoto. Został zniszczony. Kilka chwil później poinformował na czacie gry, że ten a ten gracz w następnym tygodniu otrzyma tyle a tyle złota.

p11k
Napisany 19 Kwie. 2012 - 13:11
#5

użytkownicy
lepiej zrobic tego screena na wszelki wypadek gdybys nie otrzymał złota.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.