kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 481 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Rammer -10% do czasu załadowania pocisku w KW
Problem z rammer w KW

dario0101
Napisany 16 Kwie. 2012 - 12:51
#1

użytkownicy
Mam takie pytanie kupiłem Rammer za 500000 (bardzo drogo)zainstalowałem do KW dzało 152mm zmieniłem działo i teraz w dziale wyposażenie pokazuje tak: kamuflaż zarezerwowany w czołgu,binokular zarezerwowany a rammer złożony jak go ponownie uruchomić? Druga sprawa działa dużego kalibru nigdzie nie znalazłem opisu od ilu mm do ilu mm są to działa dużego kalibru czy od 75mm czy od 107 i czy haubice też się w to wlicza.
Proszę o pomoc i wyjaśnienie tematu z góry dziękuję.

Dziurawbucie
Napisany 16 Kwie. 2012 - 14:49
#2

użytkownicy
Rammer kupujesz do czołgu raczej,nie do działa.Nawet jak zmienisz "lufkę"to dalej bedzie na czołgu zamontowany.Jeśli w garażu,gdy wybrany masz ten czołg w slocie jest Rammer to znaczy że jest :-).Rzeczywiście jest to jakby błąd tłumaczenia, który może wprowadzać w błąd.Być może w aktualizacji "stosiedemsetszewernastej" będą ramery dostepne dla konkretnych dział a gasienice bedziemy kupować na złaczki, camo> siatke w metrach kwadratowych bo MAUS wiekszy troszke od PzII...

p11k
Edytowany 16 Kwie. 2012 - 18:38
#3

użytkownicy
Tak jak post wyżej. Dosyłacz kupujesz na stałe. A typ dosyłacza zależy od typu czołgu. W lekkim jest to mały kaliber, w średnich średni, a w ciężkich duży. Wyjątek to tdki i artylerie.

dario0101
Napisany 23 Kwie. 2012 - 13:37
#4

użytkownicy
Dzięki za wyjaśnienia.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.