kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 477 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
kasa za bitwe a wydatki POMOCY
wiecej wydaje niz dostaje

Kruchy81
Napisany 15 Kwie. 2012 - 21:42
#1

użytkownicy
czy tworcy nie pomysleli o tym ze po bitwie oczywiscie wygranej dostaje sie kase ale w takiej ilosci ze jesli mnie zniszczyli to nie wystarcza mi na naprawe :(
mam w garazu 2 czolgi ZSSR T-43 i T44 nie stac mnie zeby kupic zloto
i stracilem checi do gry bo po bitwie naprawiam czolg kupuje amunicje i wyposazenie
staczam nastepna gine i nie stac mnie na naprawe jede drugim gine i musze kupic zloto zeby naprawic czolg

a i jedna oczywista rzecz chcesz miec kase to musisz sobie kupic czolg premium
wkurza mnie to !!!

MOZE WKONCU TROCHE ZMIENIA W TEJ GRZE W STOSUNKU DO KASY I DOSWIADCZENIA W WOT-cie

mateuszmate7
Napisany 15 Kwie. 2012 - 22:29
#2

użytkownicy
Gościu tego nie zmienią bo inaczej byś nie grał w to.By WOTa nawet nie robili jak by każdy czołg zarabiał.

PS: kup sobie albo KV lub pz 4 do zarabiania

Palce
Napisany 16 Kwie. 2012 - 00:33
#3

użytkownicy
Oczywistą oczywistością jest to że jeśli chcesz mieć grę która się rozwija, to ktoś musi za to zapłacić. Nikt nie będzie robił czegoś za darmo, coś trzeba jeść:)
To zarabianie jest skonstruowane tak że jeśli nie chcesz płacić to musisz na wyższe tiery zarabiać niższymi, co jest męczące i zajmuje miejsce w garażu za które też musisz zapłacić.

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Kwie. 2012 - 07:11
#4

użytkownicy
Pierwszy raz spotykam kogoś kto nie ma czołgu do zarabiania. Skoro masz czołgi ZSRR to chyba szybciej dojdziesz do KW ale ja polecam PzIV i nawet Bill Gates by zbankrutował jakby kupował złoto a następnie wydawał je na kredyty na naprawę czołgu. Jakie to wyposażenie kupujesz, że T-43 jest stratny? Pantera, która też jest medem 7 tieru, zarabia sama na siebie i przynosi zyski.

p11k
Napisany 16 Kwie. 2012 - 18:45
#5

użytkownicy
Albo trzeba było iść do T34.

Scytian
Napisany 17 Kwie. 2012 - 20:45
#6

użytkownicy
Nie wiem jak możesz coś stracić na T-43 , chyba że w każdej walce zużywasz apteczkę + gaśnice + zestaw naprawczy, ten czołg jest świetny do zarabiana w porównaniu do IS( zarabiają mniej więcej tyle samo ale amunicja do T-43 jest 4x tańsza) Bez premium za byle jaką walkę T-43 wychodzi na 0.

Kenpachi
Napisany 18 Kwie. 2012 - 13:30
#7

użytkownicy
Proponuje kopić czołg 1 tieru, na nich nigdy nie stracisz bo są za darmo. Wystarczy trochę pomyśleć i nie trzeba złota kupować. Poza tym Wot w swojej polityce premium jest moim zdaniem bardzo dobrą grą. Bo za złoto nie kupisz najlepszej maszyny w całej grze tak jak np. w Need For Speed World. Tutaj złoto ułatwia grę ale nie przesądza o tym, że ktoś jest lepszy.
Jam mam w garażu KV do zarabiania. Poza tym nawet IS 3 rzadko wychodziłem na minus. Może musisz zmienić styl gry, żeby rzadziej ginąć i więcej zarabiać.

yaroo_p
Edytowany 01 Maj 2012 - 10:45
#8

użytkownicy
No niestety to są uroki tej gry.Od VII poziomu jeśli nie jesteś skuteczny na polu walku niestety prawie zawsze tracisz :( (WOT też chce zarabiać) i albo zostaje premium konto lub tank albo w garażu kilka pojazdów IV-VI które zarobią na resztę.Prawdziwe kłopoty dopiera cię czekają bo IX-X-tki jeśli giniesz przynoszą straty nawet po kilkanaście tysi srebra.Ja używam ich tak właściwie na CW.T-43 no nistety szału nie robił i strasznie go nie lubiłem.Zainwestuj w T-34 lub T-34-85 za 50% jest a one strat nie przynoszą jak narazie.Pamiętaj że to czołgi średnie a nie opancerzone molochy wykożystaj ich prędkość i zwinność.Zato T-44 rewelacja mam go do dziś i tylko nie nadstawiać wieży bokiem do przeciwnika a naprawde idzie zaszaleć tym pojazdem.


1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.