kliknij aby powiększyć
1600x1131 : 379 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Atut Towarzysze broni
Jak to działa

Berni90PL
Napisany 09 Kwie. 2012 - 13:05
#1

użytkownicy
Mam pytanie odnośnie tej umiejętność załogi czyli jak ja to mówię ulepszonej wentylacji:P.

Mianowicie chodzi mi o to czy widać/czuć różnice po opracowaniu tego perka. Oraz czy wraz z zginięciem jednego członka załogi umiejętność przestaje być aktywna dla wszystkich załogantów czy tylko dla tego który nie żyje. Wykluczam tutaj dowódce bo jego utrata zmniejsza efektywność całej załogi.

Z góry dziękuje za opinie.

p11k
Edytowany 09 Kwie. 2012 - 20:12
#2

użytkownicy
A jak dasz wentylację to widać? To jest to samo. O Ile w prędkości może nie jest to tak zauważalne to jednak w przeładowaniu bardzo, szczególnie z dosyłaczem i wentylacją. Przeczytaj uważnie co pisze gdy najedziesz na ikonkę kursorem. Umiejętność działa tylko gdy mają ja wszyscy załoganci. Kiedy załogant ginie to umiejętność się "wyłącza". Szczególnie pomocne jest to na scoutach, artylerii i w wyższych francuzach, gdzie jest tylko 3 załogantów.

Berni90PL
Napisany 10 Kwie. 2012 - 21:06
#3

użytkownicy
Czytałem to i znam zasadę działania. Gram już rok wiec nie jestem początkującym.

Ale czy wyłączona jest dla wszystkich czołgistów czy tylko dla zranionego?

p11k
Napisany 10 Kwie. 2012 - 21:56
#4

użytkownicy
Dla wszystkich.

Berni90PL
Napisany 11 Kwie. 2012 - 00:40
#5

użytkownicy
dziękuje za odpowiedź.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.