kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 411 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Tier 9 France vs USSR
Czyli jak właściciele francuzów zostali wydymani.

BloodWolF
Napisany 08 Kwie. 2012 - 17:37
#1

użytkownicy
Oto przykład na to jak Panowie i Panie z WG leja na właścicieli czołgów francuskich.

Victory!
Battle: Westfield 8 kwietnia 2012 16:08:42
Vehicle: IS-4
Experience received: 3 696 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 41 027
Battle Achievements: Reaper, Boelter's Medal, Steel Wall, Sniper, Top Gun

Bitwa do 9 Tieru. Na koncie T30, Typ 59, IS-3, Pershing, SU-14, JagPanther i 2x VK 6 tieru. Czyli same śmieci. Większość zbita po ok. 50%. Łącznie 8 killi.

Victory!
Battle: Live Oaks 7 kwietnia 2012 13:16:53
Vehicle: AMX 50 120
Experience received: 3 570 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 32 436
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Boelter's Medal, Top Gun

Bitwa do 9 Tieru. Na koncie E-50, 2x IS-4, Obj. 704 (cały), SU-14 i kilka tanków 6-7 tier. Czyli uczta jak się patrzy. Większość tanków zdjęta z 50%. Łącznie 9 killi.

Czy tylko mi się zdaje... a może jednak po znerfieniu HP i działa przyszła kolej na income? Nie takiego francuza robiłem przed patchem żeby być co bitwę chłopcem do bicia. Oba wyniki nagrane bez premki ze średnią celnością 85%. IS-4 zarobił mi na czysto ok. 20k a "ukochany" AMX ledwo 2k.

p11k
Napisany 08 Kwie. 2012 - 19:35
#2

użytkownicy
Nawet Ciebie tu przywiało? Świat się wali:P Pamiętaj, że kasa nie tylko za dmg jest przyznawana, ale także przez spotowanie i kilka innych rzeczy.

BloodWolF
Napisany 08 Kwie. 2012 - 19:40
#3

użytkownicy
p11ku ja wszystko wiem ale jako kierowca w obu bitwach wykrycia jak i dmg były większe na AMX mimo wszystko. Po prostu francuz nie jest w stanie zarobić na siebie pod żadnym względem chyba, że za zarabianie uznamy schowanie się w krzaku i przeżycie do końca bitwy.

p11k
Napisany 08 Kwie. 2012 - 19:48
#4

użytkownicy
Ale za długość podświetlania też są naliczane kredyty(chyba).

BloodWolF
Napisany 08 Kwie. 2012 - 20:15
#5

użytkownicy
Wyłącznie za wykrycie przeciwnika. Podświetlenie wcześniej wykrytego przeciwnika nie jest punktowane. Punktowane jest za to zaznaczenie celu "T" który po zmarkowaniu dostaje dmg. Obydwie bitwy zagrałem w moim stylu a więc używając zarówno wykrywania jak i markowania przeciwników. Żałuję tylko iż nie uwieczniłem obu na nagraniach aby mieć "niezbite" dowody na to, że po prostu francuzów osłabili już na wszystkie możliwe sposoby.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.