kliknij aby powiększyć
1390x871 : 811 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jak będzie po patchu 7.3?
Jak to bedzie dzialac po patchu 7.3

PolandTank
Edytowany 18 Luty 2012 - 15:06
#1

użytkownicy
Cześć mam problem
Kw zostanie podzielone na kw-1 kw-2 , czy dostane obojga jak mam kw normalne
Kw-3 przejdzie na 7 tier , czy dostane 6 tier .
Is zostanie podzielony na is-1/is-2 czy dostane tego i tego nie wiem czy go kupowac czy zostawic kase na kw-4 ??
:) sledze temat :)

mordoret
Napisany 18 Luty 2012 - 17:48
#2

redaktorzy
jak masz KV to dostaniesz KV-1 i KV-2
KV-3 idzie na 7 tier i dostaniesz T-150 na VI
IS stanie sie is-1/is-2
za IS-4 dostaniesz czolg IX tieru, a IS-4 stanie się X

ja to tak rozumiem, ale moge być w błędzie

tak ma wyglądac drzewko w kazdym razie http://world-of-tanks.eu/czolgopedia/drzewka_technologiczne/zsrr.jpg

p11k
Napisany 18 Luty 2012 - 18:19
#3

użytkownicy
O ISie 1/2 słysze pierwszy raz. Zawsze było mówione, że KW, KW3 i IS4.

Kombajnista
Napisany 18 Luty 2012 - 19:26
#4

użytkownicy
No nie jestem pewien czy to tak będzie jak kolega pisze ze dostanie w zamian inne czołgi może być znacznie gorzej :D nie chce straszyć ale żebyśmy się na tym nie przejechali ;/

Michal1511
Napisany 23 Luty 2012 - 06:34
#5

użytkownicy
Dostaniesz to dostaniesz, nie to nie ;) Ja tam nawet o tym nie myślę. Chociaż coś wymyślić muszą.

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Luty 2012 - 07:06
#6

użytkownicy
IS1 i IS2 są w tym samym miejscu. Teraz też masz IS1 i IS2 tylko że pod nazwą IS

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.