kliknij aby powiększyć
1360x850 : 384 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jak to będzie z amerykańskim T34 po patchu?

Niedwied
Napisany 16 Luty 2012 - 00:21
#1

użytkownicy
Stoję przed dylematem kupić, czy nie kupić T34. Podobno po patchu T34 ma być czołgiem premiumowym. Tylko czy jeśli już ktoś go ma, to po patchu zostanie on zabrany w zamian za czołg М103, czy w garażu zostaną oba czołgi? Szczerze mówiąc w druga opcje jakoś nie chce mi się wierzyć, bo była by zbyt piękna aby dostać gratisowo czołg premiumowy 8-go tieru. Nie doczytałem się nigdzie jak to ma konkretnie być. Będę wdzięczny jeśli ktoś mnie oświeci bo nie chcę wyrzucać 3,5 mln w błoto - mam inne wydatki :)

mickey93
Napisany 16 Luty 2012 - 01:08
#2

użytkownicy
tak to prawda jeżeli masz w garażu T34 to po patchu 0.7.2 będziesz miał m103 z odpowiadającymi modułami + T34 który będzie premium czołgiem

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.