kliknij aby powiększyć
1024x576 : 490 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Ctrl

p11k
Edytowany 04 Luty 2012 - 00:28
#1

użytkownicy
Miałem z tą grą już różne problemy. Czerwone otoczenie, białe otoczenie, niebieskie otoczenie, przezroczyste budynki, brak drzew, brak czołgów, brak celownika i pewnie kilka innych rzeczy też by się znalazło. Dzisiaj z dumą mogę do tego dołączyć problem z controlem. Klawisz nie reaguje, sprawdzałem na 2 klawiaturach. Stało się to (przynajmniej tak podejrzewam, ponieważ włączyłem tą opcję jeszcze przed wejściem do bitwy) po włączeniu "nagrywanie bitew". Oprócz tego język opcji w grze zmienił mi się na angielski, mimo, że resztę gry mam po polsku. Nagrywanie wyłączyłem, ale nic to nie dało. Jakieś pomysły?

dbmat
Napisany 04 Luty 2012 - 10:03
#2

użytkownicy
chyba tylko przeinstalować gierkę i wyrzucić ręcznie pozostałe katalogi. Ostatnio wieszała mi się na wejściu do bitwy i tylko to pomogło.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.