kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 680 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jak zdobyć 3 dni Premium od RedBulla bez wydawania kasy :)

Vaxus
Napisany 19 Kwie. 2015 - 10:40
#1

użytkownicy


[center][size=5]Kody do gry "World of Tanks" na 3 dni Premium [/size][/center]
[center][size=5]oferta ważna do 14.05.2015[/size][/center]
[center] [/center]
[center]Nagroda w postaci kodu (3 dni premium + 2 kody zaproszeniowe), [/center]
[center]jest dostępna w zakładce NAGRODY.[/center]
[center]Nagroda jest "aktywna"(możliwa do wyboru) po uzyskaniu odp. ilości punktów energii [/center]
[center]i [/center]
[center]kliknięciu WYBIERAM.[/center]
[center] [/center]
[center] [/center]
[center][img=https://dl.dropboxusercontent.com/u/98889731/redbull.png][/center]



[center][size=5]Jak to zrobić:[/size][/center]
[center] [/center]
1. Rejestrujecie się na https://secure.redbullmobilecollect.pl/
2. Wpisujecie kod: [color=#00ff00]8HNUUA [/color] + bonus
3. Uzupełniacie swoje dane + bonus
*4. Podajecie datę urodzenia, jako dzień następny (dzień i miesiąc) + bonus (na drugi dzień)
5. Zapraszacie znajomych (10mailów -obowiązkowo) + bonus (6-12 godzin oczekiwania)
6. Instalujecie apk na tablecie/tel (android) +bonus
7. Po instalacji apk'i wchodzicie i przegladacie przez 60 sek. +bonus
8. Udostępniacie swoje "zdobycze" na FB(przycisk SHARE) + bonus

dodatkowe pkt. energii :

10. Jeśli macie tel. w RedBullu to wpisujecie w profilu + bonus
11. Kody z puszek (pod zawleczką) uwaga: Tylko puszki oznaczone RedBull Colect
...

[color=#00ff00]Generalnie wszystkie możliwe sposoby zdobycia pkt energrii są w zakładce ŹRÓDŁA ENERGII i AKCJE SPECJALNE :D[color=#00ff00] [/color][/color]
[color=#00ff00]Mi zdobycie energii do wygenerowania 3 kodów zajęło 2 dni, a łącznie z 1,5 godziny, gdzie najwięcej zajęło mi "zapraszanie" ;) :P [/color]
[color=#00ff00]Pamiętajcie, nie wszystkie pkt energii są przyznawane od razu, czasami to trwa :rolleyes: [/color]



[center]UWAGA!!! Ja po wygenerowaniu trzech kodów, przy dwóch miałem "kod wygasł", zgłosiłem to do reklamacji, czekam. Ważne że jeden działa, bo pewnie znając życie i tak trzy nie wejdą ;) [/center]
[center] [/center]
[center][color=#ffff00]UWAGA!!! Nim zaczniecie pić RedBulla i kupować startery do telefonu, to przypominam, że 3 dni Premium w sklepie WG[/color][/center]
[center][color=#ffff00]kosztuje [size=5]11,22 PLN !!![/size][/color][/center]
[center][color=#ffff00]Myśleć, myśleć, myśleć...[/color] ;)[/center]
[center] [/center]
* "Błędną" datę urodzin podajecie po to, żeby dostać dodatkowe pkt energii w dniu swoich urodzin ;) Ale pamiętajcie, RedBull może chcieć zweryfikować wasze dane, aczkolwiek nie sądze żeby chcieli przy KODACH do wota. U mnie nie chcieli :P

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.