kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 850 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
WOT v. 0.9.0 Common Test #637
WOT v. 0.9.0 Common Test #637

pagers
Napisany 07 Kwie. 2014 - 23:43
#1

użytkownicy
Witam,

Jestem tutaj nowym graczem więc proszę o wyrozumienie dla mnie. W niedzielę(06-04-2014) zainstalowałem WOT on jest po prostu wspaniały :)
Moje pytanie brzmi następująco zainstalowałem dziś(07-04-2014) wersje testową jak w temacie ale login żeby zalogować automatycznie wyskakuje ten z WOT'a gdzie gram ale jak wpisuje hasło z głównej gry to oczywiście info że login lub hasło jest nie prawidłowe : To w takim razie jaki dane wpisywać żeby się zalogować na server testowy jak w temacie.

Pozdrawiam
pagers zadowolony gracz WOT'a :)

jp7jp
Napisany 27 Kwie. 2014 - 21:53
#2

użytkownicy

Weź udział, aby uzyskać:
Kod bonusowy (3 dni premium)
Kod zaproszeni-owy (1000 złota, 7 dni premium) działa 100% swierzy prosto z pieca dla nowych graczy na world of tank pozdrawiam NTRDK-CR83A-PTYXF-YX47V

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.