kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 325 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pytanie o wyposażenie po wymianie T-50-2
Pytanie o wyposażenie po wymianie T-50-2

arli89snk
Napisany 12 Lip. 2013 - 20:29
#1

użytkownicy
Witam

Czy wie ktoś czy opłaca się w T-50-2 powymieniać przed wymianą na Mt-25 wszystkie wyposażenia ( czyli działo radio i silnik ) na te najgorsze aby w garażu zostały te droższe i po wymianie je sprzedać. Jak to będzie z tym MT-25, chodzi mi z jakim wyposażeniem go dostanę gdy mam odblokowane wszytskie części na T-50-2 (czy zależne to jest od tego z jakim wyposażeniem będzie T-50-2 czy co mam odblokowane). Nie chce się tam wyrąbać jak z arty X tierem gdzie tuż przed przejściem z 8 tieru straciłem 30k expa na odblokowanie gąsek gdzie i tak miałbym je za darmo po wymianie.

Z góry dziękuje za odpowiedź

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.