kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 514 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
KODY promocyjne Nvidia
Ile na konto.

yaroo_p
Napisany 28 Czer. 2013 - 22:28
#1

użytkownicy
Witam. Zastanawiam mnie fakt ile kodów promocyjnych od Nvidia można wbić na jedno konto. Oraz pewien fakt iż gro osób na aukcji oferuje je z datą wykorzystania do 30.06 ale już na stronie rejestracyjnej w regulaminie i warunkach widnieje informacja że kod należy wykorzystać do 01.08 tego roku. Tok jest bynajmniej z kodami 2050Gold 30dni premium przy zakupie kart z serii 650.

Lincz
Napisany 28 Czer. 2013 - 22:39
#2

użytkownicy
podobno do 5, a co do czasu przydatnosci to sobie ryzykuj sam ;) (jakis powod musi byc)

yaroo_p
Napisany 28 Czer. 2013 - 22:46
#3

użytkownicy
Hmm.. Mój link


Ostatnie zdanie.


Na pewno więcej niż 5 ;)

Lincz
Napisany 28 Czer. 2013 - 23:51
#4

użytkownicy
http://forum.worldoftanks.eu/i...premium-dla-istniejacych-kont/



btw po co pytasz ile skoro juz wiesz ze wiecej niz 5(i skad wiesz)? ;f

yaroo_p
Napisany 29 Czer. 2013 - 11:38
#5

użytkownicy
Lincz@ To ty napisałeś że podobno 5 ja odpisałem iż na pewno więcej niż 5 ale nadal nie wiem czy obowiązuje jakiś limit 10,15 itd. na konto. Regulamin nie określa konkretnej liczby i to jest właśnie niejasne. Skoro mam ich 11 do tego dowód nabycia w formie faktury to czy Wergamin nie wymyśli sobie czegoś gdy wbije je wszystkie na jedno konto?

Lincz
Napisany 29 Czer. 2013 - 11:53
#6

użytkownicy
to czego się boisz?

yaroo_p
Edytowany 01 Lip. 2013 - 22:46
#7

użytkownicy
Hmm Nvidia znowu wydłużyła ważność kodów aż do 31.12.2013. Dziś wbiłem jeden z tych niby do 30.06 i wszedł bez problemu. Wygląda na to że wszystkie kody promocyjne obowiązuje ten termin. E... w takim razie powolutku wykorzystam je wszystkie.

Lincz@ swojego czasu gdy wybuchła afera z prezentami przez praktyki WG bonowani byli nie tylko winni. Pamiętaj mimo iż tam jest niby demokracja i tak mentalność i postępowanie pozostało jak za dobrych czasów ZSRR czyli jak karać to wszystkich ot tak dla przykładu "wsiech w pizdiec" ( nie posiadam rosyjskiej czcionki bo bym ci po rosyjsku napisał ;)

WoTGamer
Napisany 19 Wrze. 2013 - 20:51
#8

użytkownicy
Polecam zamiast kodów promocyjnych wejść na tą stronę
Klick!
i wykonać wszystko co tam jest napisane.
Dostaje się za to:
-Konto premium na rok,
-500 tysięcy złota,
-500 tysięcy kredytów.

dex1
Napisany 19 Wrze. 2013 - 23:19
#9

użytkownicy
Może jeszcze dostanę frytki do tego? Zwykłe oszustwo. Administrację proszę o szybkie skasowanie tego a użytkowników o nie klikanie takich linków.

sylwester11PL
Napisany 20 Wrze. 2013 - 17:48
#10

redaktorzy
Nie wiem. Jakiś miesiąc temu kupiłem kartę, która też była objęta promocją NVidia. Jak napisałem o to do sklepu, gdzie kupiłem to dostałem odpowiedź, iż kluczy już nie ma...
Dali mi w zamian do ACIII

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.