kliknij aby powiększyć
2048x2048 : 613 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pożegnanie ze społecznością
oddam konto w dobre ręce

majkg
Napisany 19 Czer. 2013 - 15:31
#1

użytkownicy
Witam
Po dwóch latach świetnej zabawy sprawy zawodowe zmusiły mnie aby w końcu wygasić silniki w moich czołgach. Chciałbym podziękować WarGaming za stworzenie świetnej gry. Wszystkim przyjaciołom (za przyjaciół uważam wszystkich fanów gry)za wspólna zabawę. Żal mi tych dziesięciu 10 tierów. Więc jakby ktoś chciał to hasło jest oddam za darmo znajomemu w niedzielę po sumie. Więc jeśli ktoś mnie jeszcze nie zna ma czas żeby to nadrobiić.
Pozdrawiam
Michał Głowacki

PancerLake
Napisany 19 Czer. 2013 - 17:17
#2

użytkownicy
Ja byłbym chętny ... jak coś to na konrad-krys@wp.pl napisz

huwi39
Napisany 19 Czer. 2013 - 20:08
#3

użytkownicy
no jak cos to ja tez bylbym chetny moj e-mail to hub39@interia.pl (jak cos :))

SardaukarPL
Napisany 20 Czer. 2013 - 05:48
#4

użytkownicy
Hej Majku! Szkoda, że odchodzisz, fajnie było grać z Tobą w jednym klanie. Powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym :) Chętnie zaopiekuję się Twoimi czołgami :) SardaukarPL

seweryno
Napisany 20 Czer. 2013 - 08:37
#5

użytkownicy
Witam,

Z uwagi na fakt,że zostałem okradziony,a z chęcią pograłbym jeszcze trochę,było by mi niezmiernie miło,gdybyś udostępnił mi twoje konto.Gdyby naszła cię ochota na ponowną grę,to wystarczy dać znać.
W razie gdybyś się zdecydował podaje maila. seweryn.wyr@gmail.com

Pozdrawiam.

kasiek27
Napisany 20 Czer. 2013 - 14:41
#6

użytkownicy
Witam

Z miłą chęcią również bym chciała się zaopiekowac Twoim kontem :)
Powodzenia w real-u.

Pozdrawiam

P.s kasiek43@op.pl

kurkusmaximus
Napisany 20 Czer. 2013 - 17:18
#7

administracja
Żegnaj. Ja też kilka tygodni temu oddałem konto komuś innemu, więc wszystko złe - co wydarzyło się od tego czasu - to nie ja.
W moim przypadku powodem było znudzenie czekaniem na informację, która pozwoli uwierzyć w to, że World of Tanks nie jest grą straconą i kiedyś wyjdzie aktualizacja dodająca konkretne zmiany w mechanice bitew.

Menthus
Napisany 21 Czer. 2013 - 17:07
#8

użytkownicy
Kurkus, mam takie samo zdanie jak Ty. Też mogę oddać konto, nick to Mentus, nie mam na nim czegoś dobrego, ale komuś, komu ukradli konto mogę oddać by nie zaczynał od początku. Masło jest maślane xD

dawits100
Napisany 24 Czer. 2013 - 22:09
#9

użytkownicy
Ja bym chętnie przyjął konto Mentus ;) Pisz na dawits100@gmail.com, pozdrawiam

MIchal_PL96
Napisany 17 Lip. 2013 - 14:07
#10

użytkownicy
lol, gość ma na imię i nazwisko jak ja <.<

Menthus
Napisany 18 Lip. 2013 - 10:40
#11

użytkownicy
Dawits100, przepraszam Cię bardzo, ale nie było mnie przez jakiś czas na forum i nie mogłem odpisać. Po ostatnim konkursie (ten od td-kach) chcę jeszcze zatrzymać konto dla siebie. Zatrzymałbym je do czasów wyjścia czołgów od gain-a

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.