kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 318 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
World of tanks 2050 gold + 1 miesiąc premium

NikosG
Napisany 15 Czer. 2013 - 15:33
#1

użytkownicy
Witam

Mam do opylenia trochę kodów, które zostały mi po kupionych kartach graficznych.

Kody są w 100% legalne pochodzą z dodatku do kart grafiki tzw. vouchery.

KOD DZIAŁA NA KONTACH JUŻ ISTNIEJĄCYCH (czyli nie jest to tzw. kod zaproszenie).

Co otrzymujesz po realizacji kodu:

- 2050 golda
- 1 miesiąc premium

Można wykorzystać wiele takich kodów np. 2 kody i masz 2 miesiące premium oraz 4100 golda.

kontakt do mnie: WOT@UK.PL

Greo
Napisany 16 Czer. 2013 - 14:49
#2

użytkownicy
Ale chyba nie z darmo nie ??

Kingofworldss
Napisany 16 Czer. 2013 - 20:29
#3

użytkownicy
A umiesz czytać???

Berni90PL
Napisany 16 Czer. 2013 - 22:54
#4

użytkownicy
Tak się zastanawiam cz jak ktoś kupi kartę do której był przypisany ten kod to go uzyska. Chyba że na firmę poszły te karty, i nikt się o to nie upomni.

yaroo_p
Napisany 18 Czer. 2013 - 15:23
#5

użytkownicy
Sprawa jest prosta 99% kupujących tzn. składaki pojęcia nie ma o takiej promocji. Grfa poszła w kompa za którego zapłacił nowy nabywca a kodzik został. Np.znajomy ma ich na dziesiątki i do czasu aż mu nie powiedziałem o tej akcji nawet nie sądził że jeszcze pare groszy wpadnie mu do kieszinki :)

Berni90PL
Napisany 18 Czer. 2013 - 21:08
#6

użytkownicy
Wiem jak to funkcjonuje. Jednak w końcu trafi na kogoś kto jednak się o tym dowiedział a ze strony Nvidii uzyska ten kod. Tyle że już będzie aktywny.

yaroo_p
Edytowany 19 Czer. 2013 - 14:53
#7

użytkownicy
Berni90PL @ Chyba jednak ma małe szanse szczególnie gdy kupi składaka przez profesjonalny sklep który się tym zajmuje. Nabędzie gotowy produkt a nie podzespoły. Nawet gwarancje będzie miał na max 24mieś.Miedzy innymi dla tego od lat składam sobie sam.Kupując podzespoły sam oszczędzam pieniądze zyskuje na okresie gwarancyjnym i pakuje taką markę jaka mi odpowiada a nie słuchając tego że np. to jest lepsze tylko dla tego że mają podpisane dobre umowy z wysokimi rabatami z daną marka rabatami da siebie oczywiście.

NikosG
Napisany 23 Czer. 2013 - 16:06
#8

użytkownicy
O kody nikt się nie będzie dopominał, to są kody z zakupionych kart i właśnie wszystkie poszły na firmę. Polecam zakup.

Speedy PeeL
Napisany 30 Sie. 2013 - 17:30
#9

użytkownicy
http://www.youtube.com/watch?v=5zoOQLMVB9o

WoTGamer
Napisany 19 Wrze. 2013 - 20:49
#10

użytkownicy
Polecam zamiast kodów promocyjnych wejść na tą stronę
Klick!
i wykonać wszystko co tam jest napisane.
Dostaje się za to:
-Konto premium na rok,
-500 tysięcy złota,
-500 tysięcy kredytów.

Franio
Napisany 19 Wrze. 2013 - 21:20
#11

użytkownicy
Taa, już widzę jak ktoś daje mi za darmo 500k złota. Nawet nie chcę mi się na to klikać, za to Ty kliknij na "kotecka" i zastosuj się do instrukcji.
Dzięki :D

WoTGamer
Edytowany 19 Wrze. 2013 - 21:34
#12

użytkownicy
Nie dają za darmo tylko za rejestracje z ich linku.
To jest pewna promocja.
Sam to sprawdziłem i działą.

Franio
Napisany 20 Wrze. 2013 - 20:48
#13

użytkownicy
500k czyli 500000 golda jest warte na nasze sporo ponad 7000 zł. Jeżeli dostałeś tyle, to powinieneś kupić wszystkie dostępne premium czołgi w grze i konto premium na wiele lat. Daj jakieś screeny na potwierdzenie, albo zastosuj się do poprzedniego linku, bo trochę już w to gram i nie raz takich naciągaczy widziałem.

WoTGamer
Napisany 21 Wrze. 2013 - 17:10
#14

użytkownicy
Sorry, pomyłka, jednak dostaje się 50k golda i kredytow :P

dex1
Napisany 21 Wrze. 2013 - 23:52
#15

użytkownicy
Admini\moderatorzy tej strony jeszcze żyją? Usuńcie te próby oszustwa z forum, bo jeszcze się ktoś na to nabierze.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.