kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 175 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
logi w WoT z dnia na dzien

slepy1903
Napisany 15 Czer. 2013 - 14:54
#1

użytkownicy
Witam. Od kilku dni borykam sie z problemem lagow w W.o.T . Caly czas gra chodzila plynnie dopiero z dnia na dzien przy 80 100 fps ping potrafi skoczyc do 200-500 i za chwile sie unormowac. sprzet mam dobry, internet 100mgb/s. Czyscilem kompa CClaenerem, potem skan antywirem i niuc nie pomoglo. wszystkie programy dzialajace na internecie sa powylanczane. Podejrzewam ze to wina WoTa bo z ciekawosci zainstalowalem sobie war thundera i zasowa plynnie bez zadnych lagow i nie musze obnizac grafiki. Odnosnie grafiki gram na mionimalnej w WoT. Jestem bezradny bo njie moge teraz przestac grac bo trzy lata i sporo kasy pujdzie na marne.
Ma ktos jakis pomysl co jeszcze moze byc nie tak?

Podejzewam ze lagi moga byc spowodowane przygotowaniami WG do wprowadzenia patcha ale nie wiem czy jest to mozliwe.

yaroo_p
Napisany 16 Czer. 2013 - 19:05
#2

użytkownicy
Nie jesteś pewnie jedynym. Ja też swojego czasu borykałem się z tym problemem. Podejrzewałem dostawce sygnału ale w testach wszystko z jego strony było stabilne. Kiedyś wpadłem na pomysł przełączenia się miedzy serwerami i o dziwo często jest tak że na jednym np.EU1 mam a na EU2 jest wszystko gites. Spróbuj może pomoże.

dex1
Napisany 18 Czer. 2013 - 19:29
#3

użytkownicy
Po pierwsze sprawdź, czy ktoś lub coś innego nie korzysta z łącza internetowego w czasie grania. Nawet antywirus dociągający updaty może powodować chwilowe pingi. Można też przelogować się na inny serwer (EU1 <-> EU2), czasami pomaga.

czesio267
Napisany 18 Czer. 2013 - 19:32
#4

użytkownicy
Bo ping też jest zależny od liczby graczy na serwerze czyli jak jest więcej to jest duży.Pomaga zmiana serwera ale czasami też jest dużo ludzi na EU2.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.