kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 412 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Problem z modułami

Rav17
Napisany 08 Maj 2013 - 20:04
#1

użytkownicy
Witam
Problem polega na tym że chciał bym z czołgu vk 36.00 H przejść na Tigera a że moduły zamontowane na vk przydadzą mi się później nie chce ich sprzedawać i z racji że za bardzo jeszcze nie zapoznałem się z nowym wyglądem garażu nie wiem jak mam je zdemontować.
Z góry dziękuję za pomoc :D

dawits100
Napisany 09 Maj 2013 - 14:04
#2

użytkownicy
Kiedy sprzedajesz czolg to odznaczasz ze ma moduly sprzedac ;]

Berni90PL
Edytowany 09 Maj 2013 - 14:21
#3

użytkownicy
Tyle że za demontaż modułów stałych (ze złotą śrubką) płacisz złotem , 10 golda za jeden moduł.

A jeżeli mówimy o działach silnikach itd. To przed sprzedażą czołgu, wchodzisz na niego pod nim masz pokazane te 5 elementów tj działo wieża silnik gąska i radio. naciskasz wybierasz stokową konfigurację, no oczywiście poza gąskami i wieżą i wtedy dopiero sprzedajesz czołg.

Po kupieniu nowego moduły które wtedy zamieniłeś na stare będą dostępne by założyć na nowszym czołgu, o ile pozwoli na to ładowność.

Walter_NovotnyPL
Edytowany 09 Maj 2013 - 14:52
#4

użytkownicy
Dlaczego poza gąskami i wieżą? Ja trzymam wieże i gąski, bo te kilka tysięcy nie zbawi a tak jak kiedyś odkupię ten czołg to wszystko będzie.

Berni90PL
Napisany 09 Maj 2013 - 20:21
#5

użytkownicy
Ja wole to sprzedać.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.