kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 450 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Cheaty wymykają się spod kontroli

Zeros
Napisany 01 Maj 2013 - 10:20
#1

użytkownicy
Chyba cheaty wymykają się spod kontroli WG, ostatnio bardzo duzo gralem spg, i zauwazylem ze nagle zaczalem byc bardzo czesto kontrowany. Wiadomo arta po strzale powinna sie ruszyc, co tez robila sporo w czasach przed wyjsciem nowej grafiki (8.0), pozniej mozna bylo stac spokojnie, bo tracery ledwo bylo widac. Pozniej sie wycwanili, i goscie grajacy w SPG ustawiali prostą grafike w opcjach gry, w ten sposob znow widac bylo wyraznie tracery, w sumie do dzisiaj. Ale pojawilo sie cos nowego, hacki, ktore oszukuja bezczelnie jak na przyklad ten: http://www.tankmod7.tk w ktorym widac ze zaznacza niewidzialne pozycje spg jak strzela, i mozna latwo kontrowac, malo tego pokazuje wiele innych rzeczy, jak np. gdzie celuje odkryta arta i wiele innych paskudztw. Tankmod7 jest platnym modem, ale pewnie szybko znajda sie tacy to go odblokuja, badz kupia za sto rubli.

Gryglus
Napisany 01 Maj 2013 - 14:30
#2

użytkownicy
To może lepiej napisz z tym do WG?
Jeśli to nic nie pomoże to proponuję przerzucić się na czołgi ;)

Zeros
Napisany 01 Maj 2013 - 15:01
#3

użytkownicy
Juz olalem granie SPG, nie ma sensu na razie, poczekam az zablokuja to wpierw.

dex1
Napisany 01 Maj 2013 - 17:37
#4

użytkownicy
Sam nie używam takich modów, ale uważam, w grze powinien być mechanizm, który pokazywałby lokalizację wrogiego SPG 3s po oddaniu przez niego strzału przez kolejne 2 sekundy. Dlaczego? Sam na SPG zjadłem zęby i jak widzę gościa w mojej drużynie na arcie 6 lub wyższego tieru, który ginie po 30s od rozpoczęcia bitwy, bo został skontrowany, bo się nie przestawił, to mi się niedobrze robi. Oczywiście jego eff mówi zazwyczaj sam za siebie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie mogą nauczyć się, że zaraz po oddaniu strzału należy się ruszyć z miejsca grając SPG...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.