kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 354 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jaki premium tank kupić? Czy dobrze robię :D ?

dawits100
Napisany 30 Kwie. 2013 - 21:24
#1

użytkownicy
Cześć i czołem! Mam na koncie 3300 golda i chciałbym kupić premium tanka do zarabiania. Myślałem nad takim T-25, a resztę golda chciałem wymienić na doświadczenie na nowy czołg 110. Potem premium tankiem zbierałbym kasę :P Dobrze robię? Jak nie, to doradźcie mi co i jak ;]

Gryglus
Napisany 30 Kwie. 2013 - 21:41
#2

użytkownicy
Lepiej kup T-25 i Churchilla III, V tier ruski premium, też jest za 1500 golda. Jednym takim czołgiem nic nie zarobisz, a grając na zmianę dwoma coś zarobisz.

Masher155
Napisany 30 Kwie. 2013 - 22:03
#3

użytkownicy
Lepiej kup dicker maxa o wiele lepiej będzie zarabiał, a doświadczenie na 110 lepiej na zbierać.

dawits100
Napisany 30 Kwie. 2013 - 22:09
#4

użytkownicy
Tak, tylko chcialem odblokowac 110 poprzez wolne doswiadczenie, poniewaz nie mam VII tieru przed nim, aby go odblokowac. A wgl ten 110 to dobry wybor ? Mi sie bardzo podoba ;p

dex1
Edytowany 30 Kwie. 2013 - 23:12
#5

użytkownicy
Według mnie robisz duży błąd. Kupowanie czołgu premium V tieru nie ma sensu jak dla mnie. Te czołgi zarabiają praktycznie tyle samo co zwykłe tiery V. Polecam przejrzeć:

http://forum.worldoftanks.com/...best-non-premium-money-makers/


Lepiej zrobić sobie 2 zwykłe czołgi 5 tieru, na których Ci się najlepiej gra (koszt 0 gold), następnie kupić konto premium na 1 miesiąc (2500 gold) i nafarmić porządnie kasy tymi dwoma czołgami V tieru (gdy jeden utknie zniszczony w bitwie, bierzesz drugi). Resztę golda poświęć najlepiej na wybadanie działa do nowego czołgu, granie stockiem zazwyczaj nie jest niczym przyjemnym.

xkghj
Napisany 30 Kwie. 2013 - 23:20
#6

użytkownicy
Ja mam dickera i uwielbiam ten czołg. Jeśli nauczysz się nim grać będziesz zarabiał za słabą bitwę 10 tyś. a za dobrą nawet 35 tyś. Mówię tu o zarobkach bez konta premium i odliczając naprawę i amunicję. A poza tym daje on dużo frajdy i się nie nudzi, ale to zależy od ciebie i czy nie przeszkadza ci campienie bo nie posiada on ani grama pancerza lecz jego działo wszystko rekompensuje.

dawits100
Edytowany 01 Maj 2013 - 18:40
#7

użytkownicy
A co powiecie o tym SU-122Y ? Za 3250 golda... Kurde mi bardzo zależało na tym 110... A jakbym kupił t-25 i go ogarnął to za bitwe wyszło by mi 25 000 na czysto? Tyle by mi wystarczyło.. Nawet to 20 k na czysto.

W sumie tak patrze, i i tak by mi jeszcze pol expa brakowalo do 110 ;d To wkoncu co kupic ;P ? Dicker Maxa, czy Su-122Y, czy cos innego ;d A moze kw1 i premke.. Czekam na propozycje

lubieplacki199820
Napisany 02 Maj 2013 - 08:51
#8

użytkownicy
ja do zarabiania mam TOGA II i zarabiam z dobrej bitwy nawet po 35k na +.Wielu graczom jamnik nie przypadnie od gusty z powodu v maxa ale mi on nie przeszkadza bo sporo grałem T95.Ogólnie pomysł na wydanie golda na wolnego exp to głupi pomysł. Churchila III odradzam mam na nim ponad 1k walki spieprzyli mu teraz match making( cyz jak sie to nazywa kazdy wie o co chodzi :P). Najlepiej kup sobie tego owego d maxa albo su 100y i będziesz miał zabawkę do zarabiania a 110 to według mnie nic wielkiego działo lipne i to taka podróba isa 3. A 7 kup sobie i expij. 7 tiery wychodzą na + potem będą już schody wiec graj ISEM 2 a golda zostaw na mocnego premiumka ;) pozdro

dawits100
Napisany 02 Maj 2013 - 21:40
#9

użytkownicy
Ten pociąg mnie jakoś nie zachęcił ;;)

yaroo_p
Napisany 03 Maj 2013 - 09:46
#10

użytkownicy
Ja obstaje jednak za tym aby zainwestować w Premium Tanka . Konto owszem daje 50% więcej ale po pierwsze kiedyś ten czas upłynie a po drugie ile godzin w ciągu doby można grać w to samo . Tak naprawdę płacąc za 30 dni faktycznie max 1/3 to autentyczny czas spędzony przy grze . Natomiast pojazd premium pozostaje już na stałe i w dłuższej perspektywie przynosi więcej korzyści.
Co prawda już nie posiadam i nie wiem jak obecnie losuje ale T-25 zarabiał przyzwoicie . Niestety jest "miękki" więc to takie granie jak AMX-sami wychylać się tylko przy strzale i wykorzystywać wszelkich osłony.Ale ja też nienawidziłem Lorka bo jak na swoją IX-tkę to papier jednak po wymaxowaniu i z załogą na 100% jest to obecnie jeden z ulubionych pojazdów w moim garażu .

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.