kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 812 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Różnica KwK, a PaK

Vampir750
Napisany 23 Kwie. 2013 - 20:22
#1

użytkownicy
Witam serdecznie,
Czy ktoś wie jakie są różnice między działami KwK, a PaK?
Czy są to jakieś znaczące różnice

Berni90PL
Napisany 23 Kwie. 2013 - 20:25
#2

użytkownicy
KwK - Kampfwagenkanone
PaK - Panzerabwehrkanone

Jeżeli się nie mylę, pierwsze jest przeznaczone do montowania na pojazdach pancernych, a drugie do dział przeciwpancernych.

Vampir750
Napisany 23 Kwie. 2013 - 20:30
#3

użytkownicy
czyli różnica jest tylko w nazwie, nie jest to duże znaczenie w rodzaju (szerokości, długości czy tłumiku) dobrze mi się zdaje?

Berni90PL
Napisany 25 Kwie. 2013 - 18:37
#4

użytkownicy
Wydaje mi się że nie tylko nazwa je różni. Mechanizm ładowania i mocowania raczej też. Specem od tego nie jestem więc za bardzo się na ten temat nie chce wypowiadać

Franio
Edytowany 26 Kwie. 2013 - 11:39
#5

użytkownicy
W samej grze to działa te różni tylko nazwa i to, że PaK są montowane na TDkach a KwK na pozostałych czołgach z obrotową wieżą.
Jeśli chodzi o szerokość czy długość to są one określone w samej nazwie działa, np. 8,8 cm KwK 43 L71.
8.8 cm to oczywiście kaliber działa, 43 to numer jego modelu, a 71 to jego długość w kalibrach, czyli 71*8,8 cm daje 624,8 cm długości działa.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.