kliknij aby powiększyć
1024x640 : 127 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Najbardziej opłacalny tank premium do 6000 ??
Co polecacie??

sal969
Napisany 13 Kwie. 2013 - 10:09
#1

użytkownicy
Przy obecnych promocjach co polecacie do 6000 złota .Co najbardziej się opłaca??

Franio
Edytowany 13 Kwie. 2013 - 11:44
#2

użytkownicy
6120 i masz Super Pershinga, z tańszych ewentualnie PzV/M10, ale lepiej dołożyć i wziąć tego Persa bo bardzo się teraz opłaca :)

dex1
Napisany 13 Kwie. 2013 - 21:59
#3

użytkownicy
Nie bierz nic niżej niż Tier VIII. Nie ma sensu. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić czołg, który naprawdę będzie zarabiał.

sal969
Edytowany 14 Kwie. 2013 - 17:40
#4

użytkownicy
czyli jaki??

Dziurawbucie
Napisany 14 Kwie. 2013 - 17:57
#5

użytkownicy
Jak kupiłem Super Persa to byłem nim bardzo rozczarowany.Teraz po rozegraniu 350 meczy uważam,że jest całkiem spoko.Wielu przeciwników nadal nie wie jak w niego strzelać, aby go przebić od przodu.
Teraz jest też w "promocji" Kw-5(wycofany ze sklepu,pojawia się tylko na specjalne okazje),warty uwagi.Nie do kupienia za złoto.
To w sumie 2 czołgi za rozsądną kasę,które zarabiają dość sporo creditów. Jest jeszcze SU 122-44 (VII tier),ale to niszczyciel,nie każdy lubi/potrafi nimi grać.


Assire
Napisany 14 Kwie. 2013 - 23:04
#6

użytkownicy
Tak jak i nie każdy potrafi grać SP i KW-5. To są jedne z trudniejszych czołgów w tej grze, ale opanowane dają zarąbiste rezultaty.

Dziurawbucie
Napisany 15 Kwie. 2013 - 22:07
#7

użytkownicy
@Assire

Masz zdecydowanie rację :).
Temat jednak jest > 6000 golda.
Ps.Ty i ja kiedyś zaczynaliśmy grać w WOT.Nie wiem jak Ty,ale ja pierwszych 50 bitewek padałem jak noobek zwykły.Trochę z winy mojej grafy.Włączyłem antyaliasing sterownika grafy a nie gry. Nie wyświetlało mi tych obrysów czołgów na zielono. Walą do mnie. nie wiem skąd. :)Miałem odpuścić tą grę bo uznałem >lama ze mnie.Jednak życzliwy kolega z WOT naprowadził mnie na dobrą ścieżkę.Gram w wot już ponad 2 lata.

acti12
Napisany 16 Kwie. 2013 - 09:24
#8

użytkownicy
witam tank do zarabiania to jest typek ale niestety go wycofali następnie było kv-5 ale go tez niema wiec został Super Pershing i T-34 do zarobków tak ale pod względem taktycznym są do niczego tylko naprawdę dobry gracz taki co wie co to znaczy gra wot i zna jej słabe punkty potrafi coś nimi ugrać pers jest medem a jedzie jak maus i jest najmniej mobilnym medem w grze a T-34 dobry damage i wieża ale znów obrót czołgu zniewalający i wieża również

ile jest takich graczy co kupią tank za golda a mają 1000 btw i myślą ze sa koksy

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.