kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1638 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Załoga z koszar do czołgu.

Grzesiek
Napisany 13 Kwie. 2013 - 08:40
#1

użytkownicy
Mam pytanie - wywaliłem ze wszystkich czołgów załogi do koszar, teraz nie wiem jak przerzucić ich z powrotem. Siedziałem nad tym sporo,przeszukałem poradniki, ale nic nie udało mi się wskórać. Jak to zrobić? (nie zmieniałem czołgu) I jeszcze jedno pytanie - gdy podczas gry czołgi przeciwnika znikną, to znaczy że mają maskowanie czy to jakiś błąd gry lub grafiki? Kilka razy się zdarzyło że koleś znikną na moich oczach, żeby pojawić się kawałek dalej. (teren równy, płaski, po prostu był i znikł.

dex1
Napisany 13 Kwie. 2013 - 22:05
#2

użytkownicy
W garażu w widoku czołgu w lewym górnym rogu masz załogantów przydzielonych do danego czołgu. W twoim przypadku będą tam puste miejsca. Klikasz LPM w to miejsce i przydzielasz załoganta z koszar (lub rekrutujesz nowego).

Grzesiek
Edytowany 14 Kwie. 2013 - 11:22
#3

użytkownicy
Dzięki za odp. A jeszcze pozostaje kwestia znikających czołgów. No bo jak koleś znika mi przed nosem, to trochę dziwne. Czy to błąd jakiś, czy jakieś dodatkowe wyposażenie. Jak to działa?

Franio
Edytowany 14 Kwie. 2013 - 16:00
#4

użytkownicy
Czołgi znikają, bo po prostu przestają być wykryte. Możesz być na tyle blisko przeciwnika, że masz go w swoim polu widzenia i jednocześnie na tyle daleko, że sam nie jesteś w stanie go wykryć.
Wtedy widzisz przeciwnika tylko, jak któryś z sojuszników go "podświetli" czyli wyspotuje, a takie jednorazowe podświetlenie jest tylko na pare sekund.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.