kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1548 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Który czołg sprzedac?

KubaRozruba
Napisany 15 Ma. 2013 - 19:57
#1

użytkownicy
Witam pytanie krótkie i banalne mianowicie musze sprzedać jeden czołg bo kupuje KV-1S i tak który sprzedac:Mam Tigera(Expie Tigera II)Bt7 elitarną (poprostu trzymam)T1E6(czolg premium II tieru) StugIII(Narazie wogule nie gram(KV-1 zarabiam hajs)M5A1 Stuart(zarabiam też hajs da się ;D)Type-T34 w dalszych planach wyexpie Type58)No i Wespe(może w przyszlosci Grile) i co sprzedac mam wielki dylemat ;/

Tapta
Napisany 16 Ma. 2013 - 03:05
#2

użytkownicy
Jeżeli M5A1Stuart w tej chwili nie służy do expienia kolejnego tanka, a do zarabiania (M5?), to pozbyłbym się go w pierwszej kolejności. Skoro nie grasz Stugiem3, to zostaje też ta ewentualność (fantastycznie mi się nim jeździło, swego czasu najlepszy TD). Type T-34 wyexp kolejnego tanka, podobnie Tigerem. T1E6 to premka - możesz sprzedać, ale po co? Jeść nie woła, niech siedzi w garażu. Chyba, że miejsca będzie brakować. BT-7 zostaw, jeżeli lubisz. Jak nie sprawia ci frajdy, to pogoń ją. Mam tiery I-X, wielokrotnie wracam do zostawionych niskich tierów - nie dla zarobku, a dla odprężenia (i nie chodzi o łowienie fragów mniej doświadczonych graczy).

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Ma. 2013 - 17:21
#3

użytkownicy
Ja bym się pozbył M5. Do zarabiania zostaw StuG III i KV-1. T1E6 jest nie do nabycia a z czasem stanie się bardzo rzadko spotykana jak Tetrarch.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.