kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 331 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Szansa na ryzykowny zarobek przed jutrzejszą aktualizacją

Franio
Edytowany 05 Ma. 2013 - 23:15
#1

użytkownicy
Witam,
Przeglądając oficjalne forum znalazłem fajny sposób jak łatwo zainwestować przed jutrzejszą aktualizacją.
Chodzi o to, że zostanie podniesiona cena pocisków 83mm High-Explosive HE Mk.3 z 85 do 260 kredytów, sprzedając je jutro będzie można zyskać 45 kredytów na pocisku, więc kupując ich np 4000 za 340k jutro dostanie się 520k.
Jest to ryzykowne na tyle, że w WG mogą się zorientować, że ludzie wydają nawet po 10kk kredytów na odłamkowe do Centuriona/Caernarvona i wprowadzić jakiś skrypt sprawiający, że sprzedaż będzie po połowie ceny kupna, a nie nowej.
Ale co tam, jest ryzyko jest zabawa :D

/Edit

http://forum.worldoftanks.com/...20pdr-he-mk3-shell-change/#top

I niestety, po raz kolejny WG dało d***. Na serwerze RU mnóstwo graczy zarobiło miliony kredytów za nic, a gracze EU wyjdą na zero, bo są najwyraźniej gorsi. Jak dla mnie zwykły rasizm. :/

mordimer00
Napisany 06 Ma. 2013 - 08:58
#2

użytkownicy
Pewnie jakiś małolat napisał do supportu pytanie czy to prawda i tyle. Ruskim się udało a Nas jak zwykle mają gdzieś! Ale skoro to oficjalne dane z aktualizacji to chyba nie mogą sobie od tak zmienić cen nagle na pociski? Ja sam wydałem 10milionów sreberek:-) Licząc na spory zysk a tu...........

killBox
Napisany 06 Ma. 2013 - 10:03
#3

użytkownicy
@mordimer00 .
Jeśli Ci się uda to napisz jakie zyski , bo mnie to ciekawi :D

french
Napisany 06 Ma. 2013 - 12:31
#4

użytkownicy
zysk latwo obliczyc wyniesie rowne zero :(

"... 20pdr HE Mk3 shell costs 170 credits."

Czyli sprzedaż po cenie zakupu przed aktualizacja 85 srebnikow :(

I tak mnie wargaming zaskoczył tym że gracze na tym nie straca.

mordimer00
Napisany 07 Ma. 2013 - 04:42
#5

użytkownicy
I dupa zbita. Zero zarobku na pociskach!!! Podobno na RU gracze zarobili w sumie 2,5 biliarda srebra!!!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.