kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1082 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
KW-1 troche nie ogarniam ;P

KubaRozruba
Napisany 05 Luty 2013 - 21:14
#1

użytkownicy
Siema ;) jak mozecie zobaczyc po tytule tematu mowa jest na temat kw-1 mianowicie kazdy go chwali itd a mnie caly czas wyrzuca na 6,7 tiery rzadko sie zdarzy zeby na 5 wyrzucilo no i jak to jest nie jest taki zly na tych 7 tierach powiem ze jeszcze go nie ulepszylem na elitarnego ;P

adamusek2009
Napisany 05 Luty 2013 - 22:30
#2

użytkownicy
Czemu masz go nie ogarniac :) zrób go elitarnym.Gra sie nim calkiem przyjemnie i jest dobrym zarabiaczem.Ja na nim mam juz ponad 1300bitew :) fakt że troszke wolny ale nie jest zle pozdro

Franio
Edytowany 06 Luty 2013 - 01:25
#3

użytkownicy
Nie ogarniam jak można nie ogarniać KV-1 ;p Ten czołg nawet na stocku ma do wyboru dwa przyjemne działa... Jak ciągle wrzuca Cię na 6-7 tiery to masz haubice 122mm przy której nie musisz się martwić o penetracje bo uszkodzisz wszystko bez dokładnego celowania. W alternatywie zostaje 57mm, czyli działko podobne do tych brytyjskich. Przebija sporo, z małym dmg ale gigantyczną szybkostrzelnością.
Ja na początek bardziej polecam haubice, bo sprawdza się nawet przy grindowaniu T-150.
Jedyne słuszne i docelowe działo na Kv-1 to i tak 85mm :P

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.