kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 752 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Szkolenie załogi
nietypowy problem

wieslaw_
Edytowany 29 Gru. 2012 - 22:15
#1

użytkownicy
Witam,

Mam w garażu czołg premium Löwe i szkolę sobie na nim załogę na E-100, przy czym E-100 mam tylko rozpoznane (nigdy nie kupiony). Kupiłem też PzKpfw IV Schmalturm i chciałem szkolić sobie załogę na E-50, którego nawet miałem kupionego ale się go pozbyłem. Ważne jest to, że też jest rozpoznany. Problem mam taki, że nie mogę przeszkolić załogi z Pz IV na E-50. Nie wiem czy coś się zmieniło w trakcie gry czy czegoś zapomniałem.

Jak to jest możliwe, że nie mając E-100 w garażu mogłem sobie wybrać załogę E-100 do szkolenia a nie mogę tego samego manewru powtórzyć z załogą na E-50?

Żadnego pomysłu???

Nikt nie ma pojęcia co robię źle????

hiwis
Napisany 02 Sty. 2013 - 12:37
#2

użytkownicy
od ostatniego patcha można szkolić załogę tylko na czołgi znajdujące się w garażu

Walter_NovotnyPL
Napisany 02 Sty. 2013 - 14:48
#3

użytkownicy
O tym to nie wiedziałem.

Berni90PL
Napisany 02 Sty. 2013 - 19:16
#4

użytkownicy
Tak jak napisał "hiwis" nie można już szkolić na czołgi których nie mamy w garażu.

wieslaw_
Napisany 03 Sty. 2013 - 12:00
#5

użytkownicy
A no to wszystko jasne. Dzięki za info.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.