kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1416 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Aplikacja na Windows phone z informacja o czołgach
WoT Academy - encyklopedia czołgów

WoT Academy WP app
Napisany 22 Gru. 2012 - 22:54
#1

użytkownicy
Witam,

chcę Wam polecić moją aplikację (przewodnik)o pojazdach występujących w grze i ich parametrach.

Jest to bezpłatna aplikacja na Windows Phone 7 i 8.
Użyteczna dla wszystkich graczy World of Tanks.
Zgodna z aktualną wersja gry.

Dzięki niej lepiej poznacie "wroga" i wykorzystacie tą wiedzę w bitwie zdobywając więcej punktów i doświadczenia.

Zawiera dokładne parametry pojazdów takie jak np:

grubość pancerza,
czas ładowania,
czas celowania,
prędkość do przodu i do tylu,
zasięg widzenia,
zasięg sygnału radiowego,

i wiele więcej

Nazwa aplikacji:

WoTAcademy

Do sciagniecia z windows phone marketplace:

http://www.windowsphone.com/s?...e6-a621-4fac-9b6c-ed35a864c873

Co o niej myślicie?


Franio
Edytowany 22 Gru. 2012 - 23:16
#2

użytkownicy
Apka na pewno bardzo przydatna, dziesiątki razy szukałem czegoś podobnego na iPoda czy Androida, ale za każdym razem trafiałem na ten mało użyteczny Wot Assistant od WG.
Niestety mimo szczerych chęci nie skorzystam, bo nie posiadam i zasadniczo pierwszy raz w życiu słyszę o czymś takim jak Windows Phone :P
Jak dasz coś takiego na iOS czy Androida to masz u mnie gigantyczny wirtualny browar :D

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.