kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 505 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Odgłosy Rosyjskiej Załogi

Greo
Napisany 11 Gru. 2012 - 16:53
#1

użytkownicy
Chciałbym miec w World of Tanks odgłosy rosyjskiej załogi tylko nie wiem gdzie to znalesc.

Szukałem troche i był tylko link do speedshare który nie działał D:

Mam prożbe do tych co to czytają jeśli maćie dostęp do linków z odgłosami albo plików to prosze o podesłanie w odpowiedzi.

Berni90PL
Napisany 11 Gru. 2012 - 21:11
#2

użytkownicy
Jeżeli chcesz mieć oryginalne wotowskie głosy załogi.
To w lanczerze zmień wersje na językową na rosyjską. Poczekaj aż się pobierze i zainstaluje. Potem wejdź do katalogu z grą do folderu
| res >>> audio |
i skopiuj z tego folderu 2 pliki o nazwie "ingame_voice"
Po czym wróć do lanczera zmień wersje z powrotem na Polską poczekaj aż się zainstaluje i wtedy znowu wejdź do tego folderu i podmień te pliki (ingame_voice).

Natomiast jeżeli szukasz jakiś inych modów z ruskimi głosami załogo to poszukaj tutaj:
http://mirtankov.net/ost.html

Sharik
Edytowany 13 Gru. 2012 - 18:34
#3

użytkownicy
Berni, rosyjskiej wersji językowej na europejskim serwerze niestety nie ma, oni mają oddzielny serwer i tam mają rosyjską wersję językową. Ale chyba udało mi się znaleźć, tylko nie wiem czy działa http://mirtankov.net/ost/507-2011-04-07-14-29-10.html

Berni90PL
Napisany 13 Gru. 2012 - 19:17
#4

użytkownicy
Ty zobacz rzeczywiście. :D:D:D
Nie zauważyłem tego:P

To Ruski sobie w europie nie pograją.

Z jednej strony to głupota. Bo może ktoś chce grę po rosyjsku.

Sharik
Edytowany 22 Sty. 2013 - 16:08
#5

użytkownicy
Właśnie też chciałem sobie posłuchać rosyjskiej załogi, ale niestety się nie da...

I rzeczywiście jest to głupie, może jacyś Rosjanie mieszkający w Europie chcą pograć z rosyjskimi głosami, a nie chcą mieć rosyjskiego serwa z powodu pingu

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.