kliknij aby powiększyć
1600x989 : 206 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Czat w bitwie
Coś się z****bało

wieslaw_
Edytowany 17 List. 2012 - 18:20
#1

użytkownicy
Witam,

Od ostatniego update'u coś mi się spierdzieliło z czatem w bitwie. Dopuki nie chcę wysłać jakiegoś komunikatu do obu drużyn wszystko jest OK. Po tym jak raz wyślę wiadomość do wszystkich (Ctrl+Enter) nie mogę z tego trybu wyjść i następne wiadomości już wszystkie idą do obu teamów. Macie jakieś pomysły na ten bug?

Berni90PL
Napisany 17 List. 2012 - 18:25
#2

użytkownicy
Jeżeli masz jakiś inny panel pojazdu tzn ten w lewym dolnym rogu gdzie wskazuje jego hp moduły i załogę to musisz pobrać jego odpowiednik do wersji obecnie dostępnej w grze. Bo po patchu bodajże 7,5 zmieniła się nawigacja w czasie oraz doszedł ogólny czat przez to stare mody panelu nie obsługują obecnie panującego.

Poza tym już nie przestawiasz czatu za pomocą control + enter tylko TAB-em zmieniasz grupę do której piszesz.

wieslaw_
Napisany 17 List. 2012 - 22:43
#3

użytkownicy
AAA ten TAB wszystko tłumaczy. Dzięki :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.