kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 455 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
WOT-Gold.pl

Gryglus
Napisany 12 List. 2012 - 10:44
#1

użytkownicy
Siemka, ostatnio wpadłem na tą stronę, która oferuje 1500 golda za 11.07 zł!!! (SMS). Piszą, że wszystko legalne. I moje pytanie. Czy jest tutaj ktoś kto już z tego skorzystał i jest zadowolony/albo został oszukany. Proszę o opinie kogoś takiego albo innych znawców z tej tematyki. ;D

http://wot-gold.pl/index.php

Sci
Napisany 12 List. 2012 - 10:54
#2

użytkownicy
Jak by to działało to premka za 22 zlote.

Gryglus
Edytowany 12 List. 2012 - 12:32
#3

użytkownicy
Jakby to zadziałało to za 90 zł z haczykiem masz Lowe, a w sklepie WG są za ok. 200 zł w przeliczeniu ^^

Spróbowałem i zamówiłem, piszą, że gold pojawi się do 48 h po zamówieniu. Teraz czekam i jak dojdzie to napiszę czy wszystko ok i czy nie dostałem bana.

Scytian
Edytowany 12 List. 2012 - 14:49
#4

użytkownicy
Z banem nic pewnego, możesz go dostać po tygodniu a możesz po pół roku.
Ale może mają kody z jakiejś gazety i je sprzedają?
Odpisz czy dostałeś kod, sam jestem ciekawy czy to działa.

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 List. 2012 - 14:55
#5

użytkownicy
Czyżby szykowała się powtórka z historii? Znów będzie fala banów. Nie można nabyć złota legalnie taniej niż od WG. Jeśli takie nabędziesz będzie to niezgodne z regulaminem WoT. Tzw pośrednicy nie mogą czerpać zysków na handlu złotem a tutaj najwidoczniej taki proceder zachodzi.

Scytian
Edytowany 12 List. 2012 - 15:21
#6

użytkownicy
Ale jest jeszcze inna możliwość. Jakaś gazeta/strona w nieznanym zakątku świata/na krańcu internetu rozdaje klucze na golda i oni je po prostu exploitują. Ale lepiej nie ryzykować.

Gryglus
Napisany 12 List. 2012 - 15:24
#7

użytkownicy
Mnie ciekawi to, że w komentarzach obok nikt nie napisał, że dostał bana ani nic, nie którzy kupowali kilka razy i nic.

Scytian
Napisany 12 List. 2012 - 16:54
#8

użytkownicy
Ban może wpaść po baaaardzo długim czasie

Sci
Napisany 12 List. 2012 - 18:45
#9

użytkownicy
@Scytian

Oby nie,bo nie chce mi się grać od początku :D

Gryglus
Napisany 12 List. 2012 - 18:54
#10

użytkownicy
Z tego co wiem to swoje konto można wykupić jak dostaniesz bana. Musisz zapłacić WG równowartość złota, która nielegalnie kupiłeś, ale po cenach WG, czyli wyższych, więc tragedii nie ma.

Scytian
Napisany 12 List. 2012 - 19:01
#11

użytkownicy
A jak masz na koncie tyle golda co kupiłeś to po prostu go zabierają.

dbmat
Napisany 12 List. 2012 - 19:40
#12

użytkownicy
§9 Inne informacje

Każdy użykownik może dokonać jednego zakupu na 1 miesiące.

Berni90PL
Edytowany 12 List. 2012 - 23:31
#13

użytkownicy
To mi napisali z suportu odnośnie tego złota z tej strony:

Kamila Wyczyńska Dzisiaj, 21:07

Drogi Czołgisto,

Dziękuję za skontaktowanie się z naszym supportem.

Pragnę poinformować, że jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży złota i czołgów jest nasza oficjalna strona internetowa, a tego typu pośrednicy w żadnym wypadku nie współpracują z nami - jakiś czas temu słynna była "afera" związana ze złotem z Allegro i obawiam się, że zakup dóbr w tego typu miejscach mógłby doprowadzić do podobnych skutków co zakup na Allegro.

Serdeczne pozdrowienia,

Kamila Wyczyńska


Ponadto z tego co zauważyłem chodzi tu o doładowanie komuś konta za pomocą funkcji przekazu kasy. Więc to już mi trochę śmierdzi.

MiszaPoland
Napisany 13 List. 2012 - 10:50
#14

użytkownicy
Odpowiedź tutaj:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/174348-uwaga-zlodzieje/

Gryglus
Napisany 13 List. 2012 - 14:18
#15

użytkownicy
Patrzcie co znalazłem na allegro:

http://allegro.pl/wot-gold-pl-...of-tanks-gold-i2775858507.html

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.