kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 570 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
123następna
Darmowe złoto do gry WoT, dodatki do czasopism
Przeczytaj gdzie zdobyć darmowe złoto do gry Worlds of Tanks

ghost
Napisany 03 List. 2012 - 13:17
#1

użytkownicy
Podejrzewam, że większość z Was byłaby zainteresowana podrasowaniem swojego wyposażenia - stąd pomysł, aby informować o ciekawych bonusach pojawiających się w czasopismach komputerowych.

Wszystkim zainteresowanym muszę przekazać świeżą informację - w najnowszym numerze Komputer Świat 12/2012, który ukaże się na początku tygodnia pojawią się kody do gry World of Tanks.

Na oficjalnej stronie nie znajdziecie jeszcze komunikatu o tym fakcie, dlatego mniej oficjalnie mogę Wam powiedzieć, że będzie to gratka zarówno dla stałych bywalców, oraz osób które rozpoczynają przygodę z grą WoT - wartość bonusów przekracza znacznie koszty samego miesięcznika :D

Może pamiętacie, że jakiś czas temu w tym samym miesięczniku ukazał się bonus w postaci 50zł do wykorzystania w grze - numer rozpłynął się bardo szybko. Nie ma co zwlekać :)

Co sądzicie o tego typu akcjach ?

yaroo_p
Napisany 03 List. 2012 - 18:33
#2

użytkownicy
Dokładnie rok temu KŚ dawał paysafe card o wartości 35zł.To za 50 musiałem przeoczyć.I to jest przykład na to że taka informacja zawsze się przyda.Swoją drogą kody jednorazowe też można by podpiąć.Zastanawia mnie fakt skąd ludzie biorą je w setkach sztuk.Np. choćby 300 gold i 1dzień premium(dzała na wszystkie konta max 10sztuk).Kolo na aukcji wystawił ich chyba ponad sto.Poszły jak świeże bułki a ja nie załapałem się.Gdy napisałem dostałem odpowiedz iż skończyły mu się ale o dziwo po niespełna 2 miesiącał znowu wystawił kilkadziesiąt o identycznej wartości.Tym razem udało się.Obecnie znowu posiada duża ilość.Jak je zdobywa ?

Scytian
Napisany 03 List. 2012 - 21:20
#3

użytkownicy
Jak ktoś wie/będzie wiedział więcej o tych kodach niech napisze. Ile można aktywować. Ile dają dla tych którzy już mają konto, a ile dla nowych.

Menthus
Napisany 03 List. 2012 - 21:43
#4

użytkownicy
@yaroo_P pewnie to gość to sprzedaje na allegro te kody to musi mieć kontakt z redakcją lub kupuje seryjnie te kody. Tak wiem iż gdyż napisałem zbyt dużo razy ,,te" i ,,to"

ghost
Napisany 04 List. 2012 - 19:07
#5

użytkownicy
Tutaj jest więcej informacji -> http://forum.komputerswiat.pl/.../page__pid__217858#entry217858

Czarnowidz
Edytowany 05 List. 2012 - 09:21
#6

użytkownicy
http://www.komputerswiat.pl/cz...12/11/komputer-swiat-1212.aspx

z okładki wynika że bonus 10 zł dla obecnych graczy, 50 zł dla nowych

edit: ktoś kupił i potwierdził - 500 golda dla starych graczy, pisemko kosztuje prawie 9 zł

Helios25
Napisany 05 List. 2012 - 14:03
#7

użytkownicy
@up
Mam tę gazetkę i potwierdzam.
500golda dla starych wyjadaczy.

Scytian
Napisany 05 List. 2012 - 14:44
#8

użytkownicy
@up mógłbyś napisać ile nowi gracze dostają?

Helios25
Napisany 05 List. 2012 - 16:10
#9

użytkownicy
@up
1500 złota i 3 dni premium.
Z możliwością doładowania 500 sztuk złota dla weteranów.

Berni90PL
Edytowany 05 List. 2012 - 18:35
#10

użytkownicy
Nowi dostają 1500 golda i 3 dni premium czyli kod o wartości 40 zł. Jak coś za dyszkę sprzedam:P

wieslaw_
Napisany 07 List. 2012 - 21:25
#11

użytkownicy
Jak dodacie swój numer telefonu do konta to dostajecie 100 golda za free. Niewiele ale zawsze...

sylwester11PL
Napisany 09 List. 2012 - 11:55
#12

redaktorzy
Jak mogą zablokować kod dla nowych graczy ? Hmmm, mam kilka teorii ale jestem ciekaw Waszych ;>

lamacz
Napisany 15 List. 2012 - 13:53
#13

użytkownicy
Cześć.

Znalazłem sposób na trochę tańsza kasę niż to sprzedają na allegro.

1. Wchodzisz na stronę http://lamacz.cba.pl/index2.php
2. Wysyłasz sms o treści AP.tgpl10 na numer 91058 (2zł+vat)
3. Uzupełniasz podane pola->wysyłasz i gotowe.

Za takiego smsa otrzymujesz 1000 golda. Może nie jest to darmowa kasa ale i tak taniej niż allegro ;).

Maksymalnie 3 smsy na 30 dni!





Menthus
Napisany 15 List. 2012 - 16:12
#14

użytkownicy
Pewnie kolejna akcja z oszustwami .

Funiek
Napisany 16 List. 2012 - 09:37
#15

użytkownicy
Czy wy czytaliście regulamin ?? Gold z Allegro lub innych podejrzanych stron ???
Przeczytajcie jeszcze raz regulamin !
JEDYNYM ŹRÓDŁEM DOSTARCZANIA GOLDA JEST WOT LUB AKCJE , KTÓRE ON ZAAKCEPTUJE. ( to nie cytat ale krótkie wyjaśnienie)
Już sama nazwa "Łamacz kodów" powinna was odstraszyć.
Ja wiem , że czytanie dla niektórych to wyzwanie ponad siły, ale dla własnego dobra PRZECZYTAJCIE REGULAMIN.

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.