kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 1128 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Bug lub Błąd

Greo
Edytowany 03 List. 2012 - 09:06

użytkownicy
Nie wiem dlaczego czasami jak staje czołgiem aby przycelowac nagle mnie coś rusza.

Oglądam się za siebie a tam nikogo nie ma.

Czym to jest spowodowane?

Anduu
Napisany 02 List. 2012 - 22:55

użytkownicy
Czym to jest z powodowane to nie wiem, ale tez cos takiego mam.

Walter_NovotnyPL
Napisany 02 List. 2012 - 22:58

użytkownicy
Może czołg się zsuwa? Albo grunt osiada?

Greo
Napisany 03 List. 2012 - 09:05

użytkownicy
No właśnie nie ponieważ stoje na płaskim terenie

dbmat
Napisany 03 List. 2012 - 09:40

użytkownicy
też miałem z tym problem, specjalnie z kolegą zrobiliśmy taką "obserwacje" okazało się że w 90% przypadków czołg kiwał się na kamieniu albo nierówności.

Berni90PL
Napisany 03 List. 2012 - 10:43

użytkownicy
Od Kiedy jest fizyka podłoże ma znaczenie i niestety czasem robi z ciężkiej maszyny zabawkę która się kiwa. Mi zazwyczaj ściąga na prawo celownik.

Walter_NovotnyPL
Napisany 03 List. 2012 - 11:50

użytkownicy
To że czołg się przechyla jest spowodowane nierównym naciskiem gąsienic na grunt. W niemieckich czołgach PzII czy PzIV widać dobrze, że wieża nie jest centralnie położona.

Funiek
Napisany 05 List. 2012 - 07:59

użytkownicy
Nie często alke jednak też mam takie sytuacje z " niekontrolowanym " poruszeniem czołgu podcxzas celowania. U mnie jest to spowodowane "przekochanym" lagiem, myślę że i u was tak jest.
Pozdrawiam.

yaroo_p
Napisany 07 List. 2012 - 20:53

użytkownicy
Faktycznie też tak kilka razy już miałem.Pierwszy raz poprostu myślałem że ktoś mnie popchnął ale nikogo w bezpośredniej bliskości nie było.Teren równy jak na stole.Teraz poprostu ignoruje to ale faktem jest iż pojawiło się to po patchu 8.1

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.
Projekt i wykonanie strony ArtCoders © 2010 r.