kliknij aby powiększyć
1024x625 : 166 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Premim tank

wieslaw_
Napisany 31 Paź. 2012 - 10:18
#1

użytkownicy
Siemka,

Z okazji nadchodzących promocji (-15% od taknów VIII tieru) planuję zakup jakiegoś premim tanka. Doradźcie mi proszę co wybrać. Mam na oku: Jagdtiger 8.8cm, T34 i SuperPershing'a.
Jakieś sugestie. Dodam, że mam głównie niemieckie tanki i Ferdka w garażu ale jeśli któryś z amerykańców będzie zdecydowanie lepszy to nie będę brał tego pod uwagę. Z góry dzięki za wszelkie rady.

Wiesław

Funiek
Napisany 31 Paź. 2012 - 10:35
#2

użytkownicy
T-34

Marcus
Napisany 31 Paź. 2012 - 16:45
#3

użytkownicy
@Funiek T-34 to 5 ter med u rusków, jeśli Ci chodziło o 8 tier premium amerykanin to T34

Funiek
Napisany 31 Paź. 2012 - 19:44
#4

użytkownicy
T34 dokładnie, przepraszam za bład

yaroo_p
Edytowany 02 List. 2012 - 14:56
#5

użytkownicy
Witam.

Osobiście grałem Love,T34,Typ59(pojazd którego używam na obecnym koncie to T34).Oczywiście Typ odpada bo poprostu jest już nie osiągalne.Pozostaje Love i T34.Obydwa to świetnie zarabiające pojazdy premium ale oczywiście trzeba wykazać się jakąś skutecznością.Nie fragi a liczba odebranych punktów nakręca sreberka.Love to doskonały snajer i granie z dystansu przynosi doskonałe efekty ale niestety na pierwszej linie czeka nas szybka śmierć ze względu na kiepski pancerz jak i ociężałość pojazdu.No chyba że VIII tier rządzi w bitwie wtedy możemy pocisnąć do przodu ale z umiaram.T34 natomiast dysponuje nieprzeciętnym działem i kapitalnym pancierzem wieży ale ustępuje celnością Love choć ja mam na nim ponad 20 odznak snajpera.Aby oddać precyzyjny strzał na dużą odległość musimy poczekać na maksymalne skupienie celownika.Na krótkich i średnich dystansach skuteczny killer a w starciach nawet z IX-tkami potrafi wyjść zwycięzko.Kadłub to jeden z słabszych punktów więc albo starać się go kryć albo też ustawiać się na wprost to przeciwnika.Oczywiście wszystkie pojazdy posiadają swoje słabe punkty więc ogarniety przeciwnik potrafi zadać skuteczne trafienia i szybko wyeliminować nas z pola walki.Te pojazdy giną jak każde inne.Zarobki są podobne czyli przy wygranej na standartowym koncie 50-60 tysi na czysto choć można i ponad 100.

sylwester11PL
Napisany 04 List. 2012 - 10:57
#6

redaktorzy
Moim zdaniem pancerz kadłuba Loewe i T34 jest porównywalny.
Oba są wolne, wieża T34 jest do nie przebicia (nie liczmy włazu), Loewe też nie ustępuje bo jego wieża równie dobrze odbija ;>
Działo ich różni, celność lepszą ma Loewe, DMG troszkę słabszy, penetracja wydaje się good ;)
Nie grałem żadnym z nich, ale mam prównanie tych dział na innych czołgach :)

Proponowałbym Ci Loewe ; >

slepy1903
Napisany 20 List. 2012 - 08:02
#7

użytkownicy
co do T34 musisz sie liczyc z tym ze mozesz pasc od jednego strazalu :) sam ostatnio trafilem misia z GW pantery i sciagnolem mu ponad polowe zycia, gostek mial na tyle niefart ze od razu zaczol sie palic i za puzno uzyl gasnicy bo dopalil sie do konca :) tak ze nie wazne jaki premium tank kupisz kjazdy bedzie zarabial, kwestia umiejetnosci gry i farta :)

yaroo_p
Napisany 21 List. 2012 - 17:16
#8

użytkownicy
@slepy1903jak najbardziej zgadzam się z Tobą iż można powalić praktycznie wszystkie Premium jednym starzałem ale powalenie T34 lub Love a nawet Typ59 jednym strzałem z artki szustego tieru nie zdarza się codzień.Jest to pewnie jeden taki strał na kilkaset.To tak jak stać na przeciw S-51 walęc w niego T34 i zrykoszetować AŻ trzema pociskami z kolei i jeszcze zginąć od niej co kiedyś mi się niestety przytrafiło.Albo grałem M12 i powaliłem E50 jednym pociskiem ze 100% na sam początek bitwy a chwilę wcześniej kolo napisał że daje expo X10 za tego ktory go zniszczy.Mam ten filmik zapisany w moich najlepszych bitwach WOT.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.