kliknij aby powiększyć
1152x720 : 262 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pomoc w wyborze nacji poszczegolnych czolgow :)

JadeCzolgiem90
Napisany 21 Paź. 2012 - 15:05
#1

użytkownicy
Siemka !

Jestem nowym czolgista posiadajacym kilka pytan :). Licze na wasza pomoc , gdyz zeby samamu poznac odpowiedz musial bym poswiecic wiele miesiecy gry.

Pytanie pierwsze :
Zastanawiam sie nad wyborem Niszczycieli Czolgow.
Szukam nacji ktora przoduje w celnosci i w " odbijaniu od siebie pociskow " ( czyli rykoszetuje zadawane nam ciosy ) , co do pancerza moze byc przecientny wolal bym poswiecic go liczac na leprze dziala. Obrotowa lufa nie jest konieczna .

Pytanie nr. 2 :

Czolgi srednie . Szukam nacji ktora posiada czolgi w miare szybkie , z duza szybkoscia obrotu dziala i dobrym skretem ( czyli czolgi do objeżdżania wroga ) . Pancerz i obrarzenia moga byc wyposrodkowane.


Chwilowo kupilem sobie czolg premium niemiecki T-25 i daje mu 7/10 gdyz ma sredni skret i srednia predkosc obrotu lufy , za to jest szybki i wytrzymaly.

Mam nadzieje ze wybralem dobry dzial, w razie czego prosze o przeniesienie.

pozdrawiam !



Berni90PL
Edytowany 21 Paź. 2012 - 15:49
#2

użytkownicy
Odpowiadając na pytanie:

1. Najcelniejsza nacją są Niemcy jednak nie mają pancerza a ich czołgi owszem potrafią rykoszetować jednak przez duże rozmiary są i tak łatwym celem dla arty jak i są mało zwrotne. Amerykanie są przeciętni maja dobrą celność średnie obrażenia jednak dobry pancerz ryskie mają pierdyknięcie kosztem celności jednak są dość małe i w miarę zwrotne a Francuzy to szybkie i najzwrotniejsze niszczyciele dość celne z przeciętnymi obrażeniami.

2. Tutaj nie jestem zbyt pewien bo dopiero zaczynam przygodę z medam, jednak po obserwacjach widać że raczej musiałbyś wybierać między ruskimi a amerykanami chyba że lubisz karton z działem 5cio pociskowym to wtedy batman będzie dobry. A jeżeli chodzi o Niemca to raczej snajper dość duży jak na meda i walczący lepiej na dystans.

Za pewne usłyszysz tu jeszcze wiele innych opinii na temat tych czołgów, i za pewne w każdym będzie trochę prawdy. A to dlatego że każdy ma inny styl jazdy i co innego mu pasuje więc opinie będą podzielone.

SerpentSierp
Edytowany 21 Paź. 2012 - 17:15
#3

użytkownicy
1. Nie ma TD'ków dobrze rykoszetujących. Jedną z cech wyróżniających niszczyciele jest słaby pancerz.

Wyjątkiem mogą tu być topowe amerykańskie TD które mają mocne działa i dobry pancerz. Jednak pancerne TD'ki to dopiero tier VIII.

Jeśli chodzi o celność to przodują Niemcy i Francuzi ale i inne nacje nie odbiegają od nich zbytnio.

2. Co do medów to poleciłbym ci lekkie AMX'y i BatChata lub linię rosyjskich czołgów począwszy od T-34.

Franio
Edytowany 21 Paź. 2012 - 22:18
#4

użytkownicy
Co do TDeków to ja polecam niemieckie. Praktycznie każdym począwszy od Mardera III gra się bardzo przyjemnie, o 8 i wyższych tierach sie nie wypowiadam, bo narazie jestem na etapie Jagdpanther, ale jestem bardzo zadowolony. Hetzer z założonym troll działkiem kosi prawie wszystko co spotyka na jeden strzał, Stug ze swoją penetracją na poziomie 150mm przebija prawie wszystko do 7 tieru. JadPZ4 troszkę słabszy, ale dzięki szybkiemu rld też można nim fajnie pograć, a Jagdpanther to już poprostu poezja :D Niemieckie TDki mają słabe pancerze, ale z reguły są one pochyłe, więc dużo rykoszetują. Co do celności, to w porównaniu do rusków po prostu świetna.

Co do medów to pograłem troche niemieckimi i ruskimi i wg mnie tu również wygrywają Niemce... Nowy PZ4 jest całkiem przyjemny i łapie sporo hitów za 0 dzięki ekranom na wieży, VKi też bardzo fajne, spory dmg dają jak na meda 6 tieru, a Panther i Panther II to przede wszystkim celność, szybki rld i duża penetracja. Do Panther II dochodzi jeszcze spora mobilność.
Ruskie medy tak do 7 tieru mają słabe działka przez co nie są tak uniwersalne jak niemieckie, którymi można i pograć w pierwszej linii i posnajpić jak potrzeba.

Jako początkującemu polecam też rozwijać jakąś linie artylerii. Są bardzo miłą odskocznią kiedy znudzi się gra zwykłymi tankami :D
Mam nadzieję, że pomogłem :p

JadeCzolgiem90
Napisany 22 Paź. 2012 - 10:51
#5

użytkownicy
Dzieki za pomoc :)

Tak ide tez w artylerie ( powiedzial bym ze glownie w nia ) a konkretnie w Amerykanska . Gralem V tierem kiedys i jest zajebiaszczy :) niezly DMG i zasieg na cala mape :P

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.