kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 377 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
WOT nerwy w grze ..
Co mi psuje grę .

sas333
Edytowany 21 Paź. 2012 - 21:58
#1

użytkownicy
Tutaj opiszcie swoje przypadki baboli w WoT i ponarzekajcie na grę.
Nerwy i jeszcze raz nerwy.Wyskakuje z niszczycielem czołgów za budynek, obok skład wagonów z boku granica a tu 3 torpedy i mnie nie ma.Kurcze jakim cudem wroga ani widu ani słychu...po chwili pojawia się Stug 3 w odległości 100m.Pytam się jakim cudem mnie ustrzelił, 3 strzały raz za razem...Stug to nie CKM więc jakim prawem on nie dość że na 100m otwarty teren i ja go nie widzę ? to jeszcze ze Stuga co 0.5 s strzał ?.Maskowanie .. hmmm jakim cudem nigdy Maskowanie tak nie działa w realu , a tu taki babol.Z Maskowaniem to są dopiero jazdy jak stoję w lesie i widzę drzewo się złamało i nic nikogo nie widać ..patrze na snajperskim nic...noo co jest i nagle bum i stoi KW 50m w lini prostej... jakim kurrrr cudem, co on ma czapkę niewidkę.Jakim to zrządzeniem losu ja mam w załodze czołgu niewidomych czy co ?.Takie smaczki są non stop.Trafienia czołowe w tzw strefy z 200>300 m , pytam się jakim cudem na 300 m to ja widzę sylwetkę czołgu a tu bam..kierowca oberwał,bam armata bam gąski i to od jednego KW.Podobna sytuacja gnam skosem teren płaski pofalowany z lekka...ja gnam zygzakiem jakieś 55km h z boku 2 czołgi przeciwnika...iiii dostaje 4 ry krytyki 4 ry strzały za strzałem .Jakim cudem teren falisty ale płaski w miarę i oni mnie tak trafili ?Strzały przez budynki...to dopiero jazda Stoje sobie Tigerkiem P za winklem a za winklem Suka stoi no to zaraz ją zjadę bam bam bam i po Tigerze.... stoję i się rozglądam reszta teamu przeciwnika z 200m dalej policzyłem znaczniki teamu no nie wszystko ok tylko ja z tym SU tutaj stałem...zdjęto mnie przez 6m sciany w silnik... albo SU miał zagiętą lufę heh i zza winkla mnie trafił ...albo smaczek Strzelam z 7,5 armaty do T50 i same rykoszety w bok drania rypnełem 6 razy i nic nawet gąski mu nie spadły...nooooooo miałem mord w oczach ..jakim kurr cudem armata z trafieniem bocznego pancerza 170mm nie rozwaliła mu silnika.To wiem są te sławne trafienia za zero....ale gdzie ten skromny realizm.Ta gra bez ksztyny realizmu jest coraz bardziej kpiną a nie grą.Czy wam tak samo się trafia non stop na takie buble w grze ?
Edit> 5 minut temu Stoję oko w oko z T 50 2 on ma 65 HP ja 800 Hp ja nie trafiam z 6 m on mnie jednym strzałem zmiata ? jakim cudem ja nie trafiam ? a on co ? ...ma armatę kal 220 ? ..ta gra jest coraz gorsza.

Taa nie trafiam w strefy ? z lornetą,zwiad 100%,rozeznanie 100% siatka mask,kamuflaż 100% i dostaje w strefy z 200>300 m ,facet nie pitol bzdetów to byk albo cheaty i tyle.Ja nie widzę stref na 300m a oni mnie trafiają ? Tak samo T 50 2 zdejmuje mi 800 hp jednym strzałem,sprawdzałem tylko on mi dosolił,co wy na to ? Tak samo jakim cudem Arta wali na lv 5 po 700 hp,sprawdzałem jedna arta była w grze u przeciwnika i nikogo wokoło i ja za domem. Czy ktoś sprawdzał jakie prawdziwe ruski mają promocyjne itemy ?,bo to dziwne,tak jak Tiger P co jest chamsko oszukany i sztucznie zmienione jego prawdziwe osiągi > np armata 8.8 była najlepszą armatą Ppanc do lat 50tych,celność do 1,5 km więc realizm zwalony na maxa,Tiger P powinien zamiatać na polu walki a co robi ? dostaje 2 strzały od SU i kwiczy,a jak wytrzyma to SU było na jeden strzał z 8.8 ,oszukiwanie na maxa tak samo jak pojedynek T 34 z Tigerem P nie mogłem go rozwalić ,dostał w kierowce,wizjer,działo,gąski 3x i co i zwiał mi ,6 rykoszetów w strefach trafień z 30m ? sprawdzałem w logu bitwy on powinien zdechnąć po 2 gim strzale a on zwiał.Ktoś tu nas graczy kantuje i to ostro.

Scytian
Napisany 19 Paź. 2012 - 13:34
#2

użytkownicy
Człowieku zapisuj powtórki a później możesz zobaczyć swoje błędy. Niewidzialne czołgi- nie zauważyłeś stuga bo on stał a ty się poruszałeś i miałeś za mały zasięg widzenia, poza tym czołg "widzi" najlepiej do przodu, w tę stronę w którą ustawiony jest wizjer, T-50-2 mógł cię zniszczyć 1 strzałem tylko i wyłącznie jeśli miałeś porządnie uszkodzony ammo rack i wysadził ci go. Jak go nie trafiłeś? Po pierwsze jak on się poruszał to masz problem, poza tym czekaj na maksymalne skupienie i oczywiście nie można auto-aima używać na takie dystanse. Co do rykoszetów to większość wychodzi jak trafisz w jakiś kąt czołgu, ale zdarzają sie takie kwiatki że z BL-10 nie wchodzi w czołowy pancerz AMX-12 albo ELC. A ten strzał zza rogu już nie działa dawno, kiedyś tak było że czołg z długą lufą mógł strzelać przez ścianę. Założę się że to nie ten su cię trafił.

yaroo_p
Napisany 20 Paź. 2012 - 16:52
#3

użytkownicy
E nie łam się ja ostatnio śmigam T34(USA żeby nie było niedomówień) mam artkę S-51 na wprost góra 50 metrów.Pierwszy strzał rykoszet "oo" drugi pocisk rykoszet "OO" trzeci strzał był też ale od S-51.Jestem trup.Pech pech pech albo S-51 miało swój najszczęśliwszy dzień w roku :)

RESET
Napisany 25 Paź. 2012 - 00:04
#4

użytkownicy
ech powtórki mówisz powiem tak mi to już ich się nie chce oglądać bo żal człowieka bierze. WG się chwali mega algorytmami i "prawdziwością gry" a to chyba zwykłe losowanie na zasadzie rzutu kostką i kilku możliwych wyników.
A z życia wzięte: ja jadę tygrysem - szerman (M4A3E8) stoi za rogiem budynku - gość wyjeżdża - uśmiech na mojej twarzy - gość stoi bokiem - bum go ... nic, nawet 1 % ... on mi oddał w mój przód zabrał trochę i tak sytuacja się powtarzała 4 razy aż się wycofałem ledwie ledwie, ja na 30% a szerman niewzruszony. Dostawał centralnie w bok i totalnie nic, pokazywałem koledze z pracy który też gra nie mógł uwierzyć.
Kolejny przykład ... z powyższym kolegom gram w plutonie ja tiger on kw1 z 85-ką. Wyjechał gość szermanem (M4A3E8) ja stoję z jednej strony - kumpel z 2-j wywaliliśmy na niego tyle pocisków że powinno go zasypać. Niestety nie, znów jakiś był nieśmiertelny. Na okrągło widzę masakryczne bugi. Wnerw jest choć to nie zmienia postaci rzeczy że ciągle się gra. Ale zszedłem na ziemie i gram PzII dla rozrywki :) i tylko po to a nie po to żeby jeździć Mausem.
Pozdrowionka

Dziurawbucie
Napisany 25 Paź. 2012 - 11:20
#5

użytkownicy
Wczoraj miałem dziwny przypadek na KW-1.Miałem full HP.Prawie koniec bitwy.W moim teamie 2 arty +ja.Przeciwnicy T28 + KW-1(około 450HP)+ arta.Wracam na baze zbić CAPA.Pierwszego zobaczyłem T28 z jazdy zebrał killa.Zabieram się za KW-1 nim doczekałem się pełnego skupienia celownika zebrałem splasza od arty >zdjęte 2 gąsienice ze stratą kilku pkt HP.(zestaw naprawszy wykorzystany wcześniej).Zaczyna się walka na wyniszczenie.Trafiam Kw-1 w belkę koło wizjera kierowcy.On mnie w wieże = ding.Trafiam 2 raz w to samo miejsce,jest trafienie.Kw wroga dinguje 2 raz na mojej wieży.Celownik skupiony trafiam 3 raz > ding !. Arta wroga wtrąca się, zabiera mi 160 HP + jedną gąsieniczkę.Celuje jeszcze raz w to samo miejsce > ding!. KW wroga stoi bez ruchu odległość około 70 metrów!.Trochę się zagotowałem celuję i > tym go nie pokonamy!.Załamka...Ogarnięta nasza arta zdejmuje wroga.
Ps.Być może to tylko przypadek,lecz dość podejrzany :> Nie chce doszukiwać się jakiś teorii spiskowych :),ale czy takie akcje będą czymś normalnym gdy wprowadzą gold ammo za credyty?.Może strzelanie to tylko jakiś algorytm np.5 strzałów 2-3 penetrujące np.Goldem 5 strzałów 4 penetrujące.Nie wydaje mi się aby fizyka lotu pocisku była tak "zaawansowana",aby uwzględniała odchyłkę 0,46m na 100m lotu pocisku.Znaczenie pewnie ma tylko sama odległość od celu.Każde 100m dalej = mniejsza szansa na przebicie.Wracając do ammo "gold" za credyty to droga zabawa :). Czyli ,aby zarabiać credyty konieczny będzie premium czołg, najlepiej VIII tieru.Nie zła wydumka WG.

RESET
Napisany 25 Paź. 2012 - 13:05
#6

użytkownicy
Cóż nie ma się co zastanawiać WG jest firmą i nastawia się na zysk. Tak naprawdę droższe szefowi WG nowe Porsche a nie radość graczy. Oni mając statystyki które sami z zaciekawieniem oglądamy i mając do dyspozycji np 50 000 graczy mogą sobie stworzyć dowolny układ w losowaniu. I np. za długo jeździsz jednym czołgiem to "zaczynasz przegrywać" - wkurzasz się kupujesz kolejny czołg, złoto itd. Gdyby ludzi takie rzeczy nie denerwowały to nikt nie kupowałby golda i premium tanków. A wiadomo każdy chce być dobry.

benek8
Napisany 26 Paź. 2012 - 20:28
#7

użytkownicy
Siema nie wiem czy to odpowiedni temat , ale jestem nowy na forum i myślę, że wybaczycie mi za to. ;)
Mam ważną sprawę odnośnie kodu promocyjnego. Dostałem go z gazetki. Chodzi o doładowanie 7 €. czytałem na forach jak to zrobić. czyli zaznaczyć że zapłata w innej postaci i wybrać tam Ultimate Game Card. Robię wszystko tak jak piszę chcę wpisać kod a tam lipa. ogólnie pokazuje że mam zapłacić 9 z groszem $ a zanaczam za 6.95€ bodajże. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dziurawbucie
Edytowany 27 Paź. 2012 - 00:25
#8

użytkownicy
Siema nie wiem czy to odpowiedni temat , ale jestem nowy na forum i myślę, że wybaczycie mi za to. ;) <--- Tak ,jest to nie odpowiedni temat. "Jesteśmy w stanie wybaczyć".
Tylko. Podaj jakiś link do tej strony z doładowaniem...Być może czegoś nie doczytałeś.Oby to nie był RESELLER79...:-)

Taki żarcik.Przepraszam. :) RESELLER79 to taka "legenda" .Sprzedawał na Allegro złoto i gifty po dampingowych cenach(chciał wykończyć sklepik WG )Dość mocno wpłynął na matchmaking tej gry.Dzięki jego działalności zanikneło wiele czołgów premium Kw-5,Lowe,T34....Ich właściciele zostali zbanowani.
Temat dość gorący,szukaj wątków na tym forum lub na oficjalnym jeśli to Ciebie interesuje.

Wracając do Twojego problemu.Ten kod z gazetki.Jest to zaproszeniowy?(do wykorzystania tylko przy zakładaniu nowego konta i tylko w monecie jego zakładania).Czy jest to może kod który daje Tobie czołg premium + kilka dni konta premium ?
Jeśli jest to drugi z tych co wymieniłem ,musisz zalogować sie na swoje konto na stronie oficjalnej i po prawej stronie na górze klikasz na swój Login .rozwinie sie lista i znajdziesz wpisz kod bonusowy.To wszystko.Nie bardzo kumam o co chodziło z tymi płatnościami w euro/dolarach.


benek8
Napisany 26 Paź. 2012 - 22:20
#9

użytkownicy
to nie jest kod ze strony. Chyba , że chodzi ci o to jak chcę doładować.. To wchodzę przez oficjalną stronę W.O.T na doładuj złoto i tam przechodzę dalej. RESELLER - o co " kaman "

doogidog
Napisany 27 Paź. 2012 - 11:33
#10

użytkownicy
Kolego to co sie dzieje na WoT to jest poprostu dziadostwo serwery sa hackowane ludzie graja na cheats.Mozna sobie to obejrzyc na youtube.Odblokowuja sobie zlote plus doswiadczenie moduja czolgi.Ja osobiscie coraz wiecej tego zauwazam na tej grze.ostatnio wpadlem na czolg typu 9 ktory pociski 100 wystrzeliwywal co 2 sec gdzie moje co 15 sec.Wiec szkoda slow bo albo bardziej zadbaja o bezpieczenstwo serwerow albo skonczy sie ta gra

Menthus
Napisany 27 Paź. 2012 - 14:48
#11

użytkownicy
Nie ma żadnych cheatów , haków itp. ponieważ ,aby na nich grać to trzeba się włamać do systemu wot , który jest świetnie zabezpieczony ,a nawet jeśli się włamie to grozi za to co najmniej 20 lat więzienia , więc nikt by się nie odważył . To są błędy systemu , należy to zgłaszać .

Scytian
Napisany 27 Paź. 2012 - 15:13
#12

użytkownicy
Yep, do wota nie ma hacków(a szczególnie takich na golda, free expa) Statystyk czołgu nie zmodyfikujesz bez włamania się na serwer co jest bardzo mało prawdopodobne( poza tym choćby ci się udało, to modyfikowałbyś wszystkie czołgi a nie tylko swój).
@doogidog Podaj nazwę czołgu który do ciebie tak strzelał, może to był francuz? A może po prostu tak się wystawiłeś że ostrzeliwał cię cały wrogi team. Jedyny "cheat" jaki kidykolwiek działał w Wocie to był ten z tracerami. Jak nie wierzysz to ściągnij jakiegoś cheata i zobacz jak ci szybko konto zniknie.

doogidog
Edytowany 27 Paź. 2012 - 20:09
#13

użytkownicy
Byl to francuz ale sprawdzilem ile strzalow na minute moze.Chyba jasno napisalem ze zapraszam na youtube. Na kazdy serwer da sie cheats wsadzic ktory zmoduje a moze na steam tez sie nie da??? co??? itp.Dzieciarnia

Od dzisiaj w grze mam zinstalowana kamerke i nagram sobie takie akcje.Bo jak fr Lorraine 40t wali do mnie co 2 sec to wypada 30 na minute a tam max to jest 8 i dodam ze tylko my bylismy w walce bo jeszcze z niedowierzaniem patrzylem w 3 osobie jak on do mnie tlucze raz za raz.Dodam ze to nie pierwszy taki przypade i raczej nie ostatni
http://www.youtube.com/watch?v=t22pchEY-QQ
http://www.youtube.com/watch?v=GXnw7MyiAu4

i jest tego o wiele wiecej wiec mi nie piep.... za przeproszeniem ze sie nie da pajacyki

http://www.youtube.com/watch?v=WqV9btLyzQU

Zapraszm pana scytiana i mien cos tam do lektury dla niedowiarkow

Bluba
Edytowany 28 Paź. 2012 - 12:04
#14

użytkownicy
http://www.youtube.com/watch?f...r_embedded&v=VLJcBSlMlm8#!
Te hacki działają na tej samej zasadzie, ale muszę się pośrednio zgodzić... Dzieciarnia to najbardziej denerwująca rzecz w tej grze.

--
Żeby nie spamować
@down, wiem na jakiej zasadzie działają te "hacki", "mój" filmik miał ilustrować ich "poziom".

Nisu
Edytowany 28 Paź. 2012 - 11:56
#15

redaktorzy
Dziękuje za bezsensowny raport.

1. NIEMA CHEATÓW DO WOT. po za modem na wyłączenie krzaczków i modelami 3d z widocznymi modułami.
2. Lorraine jest czołgiem francuskim, ma magazynek i strzela co 2 sekundy, potem ładuje 50sec
3. W WOT NIEDA SIĘ CHEATOWAĆ, WSZYSTKIE OBLICZENIA SĄ PO STRONIE SERWERA, KLIENT JEDYNIE WIDZI TO CO KALKULUJE SERWER.
4. 1 Filmik z youtube, to zmienia wyświetlanie modelu, NIE DAJE ŻADNEJ PRZEWAGI
5. 2/3 filmik z youtube, zapraszam do używania, na pewno nie jest to key logger, który wam nie ukradnie konta. Po za tym są to zmiany WIDOCZNE tylko dla nas, po próbuje wykorzystania tej kasy wartość wraca do stanu z przed "oszukiwania"
Jeszcze raz. Są to zmiany TYLKO WIDOCZNE.

Doogidog, lepiej słuchaj tego Co ci mówi Scytian i Menthus, bo mają cholerną RACJE!

@UP, jest to również zmiania widoczna tylko dla ciebie, jak spróbujesz odpalić owy dziennik na innym komputerze, to będą stare oceny. Chociaż przyznaje, że na Rodziców taki "hak" wystarczy.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.