kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1208 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Problem po ostatnim pathu

Seiku
Edytowany 28 Wrze. 2012 - 23:47
#1

użytkownicy
Witam może ktoś ma podobny problem i go rozwiązał luz wie gdzie może być przyczyna tego błędu.

screen:
http://zapodaj.net/44530427e27d4.jpg.html

chodzi o to że po ostatniej aktualizacji pojawia mi się dziwny problem gdy celownikiem podświetlę jakiś inny czołg wtedy pojawia się jego jasny kontur na ekranie.

s0ze
Napisany 30 Wrze. 2012 - 20:01
#2

użytkownicy
Przeisntaluj grę

Berni90PL
Napisany 30 Wrze. 2012 - 20:08
#3

użytkownicy
Na pewno napisz do suportu. Ja mam teraz z kolegami z klanu problem w ogóle się do wota zalogować więc zepsuli coś jeszcze. ;/

Menthus
Edytowany 30 Wrze. 2012 - 21:24
#4

użytkownicy
Nie popsuli , nie popsuli tylko coraz więcej osób gra w WoT i serwer jest pełny ... będzie tak coraz częściej...

Mam na myśli to ,że coraz częściej będzie serwer pełen.

I co do problemu to też polecam reinstalka gry

Walter_NovotnyPL
Edytowany 30 Wrze. 2012 - 21:48
#5

użytkownicy
Ja też nie mogę się zalogować.

PS Już się udało zalogować.

iwi
Napisany 30 Wrze. 2012 - 23:54
#6

użytkownicy
nie da się teraz grać po aktualizacji. co 5 gra łąduje się z teksturami. Ani standardowe ustawienia grafiki nie pomagaja, bo na tych ustawieniach też jest czasami bez tekstur - z tym że jest rzadziej.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.