kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1517 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
DickerMax

abdagore
Napisany 19 Wrze. 2012 - 17:59
#1

użytkownicy
Witam,
mam pytanie co lepiej kupić: złoto 5500sztuk i za to DickerMaxa bez wyszkolonej załogi, czy odrazu ten pojazd z już wyszkoloną załogą a kasę przeznaczyć np. na doswiadczenie??

toom_
Napisany 19 Wrze. 2012 - 20:34
#2

użytkownicy
za zloto zalogi sie nie oplaca... ewentualnie kup celowniczego bo pestki na dicker maxa sa drogie-po 800 srebra bodajze 10strzłów i 8 tys w plecy...

Walter_NovotnyPL
Edytowany 19 Wrze. 2012 - 22:00
#3

użytkownicy
Tu nie chodzi o szkolenie załogi za złoto tylko wybór między D Maxem ze sklepu z podarunkami a z gry. To zależy ile masz wolnych miejsc w garażu i czy masz już złoto. Najtaniej byłoby wyszkolić załogę na innym niszczycielu i przenieść ją w 90% wyszkoloną za 20k kredytów za osobę. Wtedy dobrze jest już wyszkolić jakieś dodatkowe umiejętności.

abdagore
Napisany 22 Wrze. 2012 - 14:41
#4

użytkownicy
kupiłem DMaxa i jestem bardzo zadowolony:-)

Walter_NovotnyPL
Napisany 22 Wrze. 2012 - 15:55
#5

użytkownicy
To się cieszę, że ci się podoba. I ostatecznie jak go kupiłeś? Jako prezent czy samego?

krzyzyk31
Napisany 22 Wrze. 2012 - 16:08
#6

użytkownicy
Powiem od siebie jedną ciekawostkę. Czołgi premium mają to do siebie że nie trzeba przeszkalać załogi w obrębie danej nacji i klasy czołgów. Przykład idziemy w Ht niemieckie kupujemy Lowe bo załoga z każdego HT niemców pasuje do Lowe,idziemy w medy amerykańskie warto kupić Superpersa,a Diker nam może zarabiać gold i szkolic załogi na niemieckie TD.

abdagore
Napisany 22 Wrze. 2012 - 17:23
#7

użytkownicy
Zakupiłem doładowanie w Paysafe;-) Teraz tylko tak będę robił zakupy-szybko i bezpiecznie:-)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.