kliknij aby powiększyć
1152x720 : 262 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Modyfikatory

Marcus
Napisany 13 Wrze. 2012 - 19:54
#1

użytkownicy
Mam pytanie odnośnie jednej rzeczy którą zauważyłem podczas przeglądania karty ewidencyjnej, mianowicie chodzi mi o modyfikatory (jak się wejdzie w kartę ewidencyjna czołgisty, a następnie w historie służby jest po kolei: stopień, imię i nazwisko, załoga, kwalifikacje i poziom, a także te tajemnicze modyfikatory). Spotkałem się z wieloma opiniami, m.in. że dodaje nowe umiejętności dowódcy/całej załodze, dodaje jakieś nowe wskazówki do map działa jak dodatkowa wentylacja itp. Według tych opinii żeby to odblokować potrzeba stopnia Majora (u francuzów Chef d'escadrons,a u ruskich Mayor) oraz zrobionych wszystkich umiejętności/klasyfikacji na 100%. Czy może ktoś wie o co chodzi z tymi modyfikatorami lub zrobił to wszystko żeby je odblokować?

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#2

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#3

Walter_NovotnyPL
Edytowany 13 Wrze. 2012 - 22:01
#4

użytkownicy
Czyli da się grać? Ja sobie odpuściłem dzisiaj granie w WoT i pykam w Battle of Endor v2.1

Co do modyfikatorów, skoro nikt nie wie co to jest to zapewne taka ściema.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.