kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 769 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
300 Gold i 1 dzień Premium
Czas ważności kodów?

yaroo_p
Edytowany 11 Wrze. 2012 - 15:36
#1

użytkownicy
Swojego czasu pojawiły się kody na 300 Gold i 1 dzień Premium.Maksymalnie można było ich użyć aż 10 na jedno konto.Interesuje mnie czes ważności tych kodów ponieważ można je nabyć na aukcji

Mój link


Mój link

Niestety sprzedający nie ma pojęcia jaki jest okres ważności tych kodów.

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 Wrze. 2012 - 07:37
#2

użytkownicy
Ma pojęcie. Kody te już chyba się w lutym przedawniły. A tak poza tym to musi być oszustwo mające na celu zhakowanie konta. Poco komuś adres mailowy twojego konta?

yaroo_p
Edytowany 12 Wrze. 2012 - 09:32
#3

użytkownicy
Zakupiłem i działają.Podajesz nick z aukcji i adres do korespondencji a nie z konta WOT.
Poprostu nie chciałem wbijać wszystkich jednego dnia i dlatego to pytanie.

Himler93
Napisany 12 Wrze. 2012 - 13:34
#4

użytkownicy
witam.Mam ważne pytanie.Gdzie moge zmienic nic?

Dziurawbucie
Edytowany 12 Wrze. 2012 - 14:47
#5

użytkownicy
@Himler93

> Gdzie moge zmienic nic?
Pytanie do filozofów raczej ...


Tak poważnie to chodzi o "nick"? W grze czy na tym forum?

Jeśli w grze to,musisz napisać do supportu.Możesz pisać po polsku jeśli angielski to jakiś problem.

https://support.worldoftanks.eu/index.php?/Tickets/Submit



Zmiana nicku możliwa jest tylko w ściśle określonych przypadkach z tego co się orientuję.Zawierające wulgarne słowa,rasistowskie,błędnie napisane przy rejestracji nowego konta.



Ps.Jeśli w grze masz nick taki jak tutaj to zmienią bez problemu :)




Berni90PL
Edytowany 12 Wrze. 2012 - 17:58
#6

użytkownicy
hehe:P

No i przy okazji banik dorzucą co nie?!:P:P:P

Menthus
Napisany 12 Wrze. 2012 - 18:54
#7

użytkownicy
Nie powinni .

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 Wrze. 2012 - 23:19
#8

użytkownicy
world of tanks

yaroo_p
Napisany 13 Wrze. 2012 - 09:34
#9

użytkownicy
Ech Walter_NovotnyPL po pierwsze to są kody nie złoto po drugie pewnie je miałem już dawno tylko nie korzystałem z nich po trzecie some goldy kupuję tylku przez WOTa.
Ale ostrzeżenie oki może zawsze podziałać na chętnych zakupu z niepewnego źródła.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.