kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 716 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Problemy z serwerem testowym WoT 8.0

Marcus
Napisany 09 Wrze. 2012 - 09:24
#1

użytkownicy
Witam. Mam pytanie. Czy wszystkim którzy logują się/próbują się zalogować na serwer testowy WoT 8.0 mają z tym problemy? Mi osobiście nie udało się zalogować ani razu, a próbuje od wczorajszego poranka. Co chwila pisze że serwer jest zajęty, więc po co na oficjalnej stronie WoT-a że każdy może wziąć udział w teście skoro nie da się zalogować.

Lincz
Napisany 09 Wrze. 2012 - 11:36
#2

użytkownicy
po prostu za dużo ludzi chce się zalogować.

Scytian
Napisany 09 Wrze. 2012 - 14:45
#3

użytkownicy
Żeby się zalogować naciskasz enter i go nie puszczasz dopóki się nie zaloguje, i to nie jest żart, gra włącza sie po chwili.

Menthus
Napisany 09 Wrze. 2012 - 15:58
#4

użytkownicy
@Up sposób działa ,ale i tak trzeba trochę poczekać .
Noo w końcu mi się udało wejść - tak sobie myśle
Tak patrze a tu nadal 0 złota 2k wolnego expa i 600k sreberka - zdziwiony byłem ,bo niektórzy pisali ,że się dostaje milion czy tam ile expa i srebra . No to ruszamy , klikam bitwa a tu powiadomienie ,że czołg nie jest gotowy do walki . Patrze moduły i załoga cała jest i tak miałem z każdym tankiem . Próbuje kupić ms-1 nie da się .

Nie wiem o co chodzi z tym.

Czarnowidz
Edytowany 10 Wrze. 2012 - 14:24
#5

użytkownicy
miałem zawias na wejściu, odpaliłem drugi raz po północy i bez problemu wszystko chodzilo, no i golda 20k na testy, kupiłem matildeBP , powolne to strasznie, co ciekawe, prawie nikt nie używał nowej fizyki do zaskakiwania wroga przez zjechanie z górki tam, gdzie w 7.5 się nie dało, prawie nikt się też nie topił w wodzie

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.