kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1661 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Zobacz ważne!

KubaRozruba
Napisany 30 Sie. 2012 - 06:34
#1

użytkownicy
Cześć wam mam problem ściągnołem wota do jakiegoś tam folderu potem zaczołem go instalować gdy się zainstalowało gre se przez pulpit no i jak wszedłem do folderu WorldOfTanks nie nic jest tylko aplikacja do zainstalowania wogule żadnego folderu res mods itd o co chodzi?

Kenpachi
Napisany 30 Sie. 2012 - 08:33
#2

użytkownicy
Może Ci się zainstalowało gdzie indziej. Poza tym zredaguj trochę swojego posta bo ciężko go zrozumieć.

Berni90PL
Napisany 30 Sie. 2012 - 17:40
#3

użytkownicy
To co ściągnąłeś to była instalka, Czyli tak jak płyta. Potem instalujesz i wybierasz lokalizację gry. Jeżeli nie wybrałeś sam to zainstalowało Ci z automatu na dysku C.

Jak coś możesz bardzo szybko sprawdzić lokalizację gry wystarczy najechać kursorem na ikonkę gry znajdującą się na pulpicie poczekać chwile i w bodajże żółtawym prostokącie wyskoczy lokalizacja pliku źródłowego - czyli gry.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.